Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lesz gyakran hirtelen...

Mitől lesz gyakran hirtelen lázas és múlik el ilyen hamar?

Figyelt kérdés
9 hónapos kisfiam gyakran csak úgy belázasodik, ilyenkor akár 39 fokos is lehet a láza. Semmi más tünete nincs, csak láz. Majd fél-1 nap múlva nincs semmi baja. Orvossal minden alkalommal beszéltem, de állandóan letudnak annyival, hogy csillapítsam a lázat, ha nem jobb, akkor menjek a gyerekorvoshoz vagy ügyeletre(ahol már voltam vele, de ugyanannyit mondtak, hogy csillapítsam a lázat). Ha csak 1-2 alkalommal fordulna elő nem aggódnék ennyire, de kb 4 hónapja 2 hetente előfordul. Se előtte, se utána nem nyűgös és előjele sincs.
2022. júl. 17. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Azért mert most alakul ki az immunrendszere. Ő most találkozik ezekkel a vírusokkal és le is győzi szépen.

Egy felnőttnek már nem lesz baja mert védett. Az én fiam is ilyen volt, azt mondták hevesebben, nem jelent bajt. Idővel minden felével találkozik, és a láz is el elmaradozik.

2022. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Fogak esetleg?
2022. júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 foga bújt ki alul eddig, most 1 hete. Nincs még nyoma újnak.
2022. júl. 18. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!