Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek betegség miatt el...

Akinek betegség miatt el kellett vetetnie a babát, hányadik héten derült ki, hogy baj van ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 19 hetesen
2022. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek 12 hetesen, sógornőmnek 20 hetesen.
2022. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy ezek a dolgok általában nem derülnek ki az első trimeszterben, és utána már nem lehet elvetetni, csak megszülni, ami nagyon nehéz döntés. Szomszédasszonynak mondták, hogy nyitott hátgerinccel fog születni, de bevállalta, nem lett volna szíve 26 hetesen megszülni, és sorsára hagyni. Ennyi idős koraszülött már megmarad.
2022. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm babájánál az 5. hónapban találtak olyan súlyos rendellenességet, ami miatt meg kellett szakítani a terhességet.
2022. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én levetettem az anyai vérből vett géntesztetnkb ahogy lehetett. 12.hét végere meglett az eredmény downos baba, 13.héten meg is volt a hasbaszúrás aminek az eredménye a hét végére meg is lett mert konkrétan a downt keresték, amit sajnos meg is táláltak, hétfőn 14.hétben meg is volt az abortusz.

Azért is akartam minnél előbb a vértesztet, hogy ne szülnöm keljen, ha baj van.

2022. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerősnél a 23. héten.
2022. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3as: és azóta mi van velük?
2022. máj. 30. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Megírnátok, ezek milyen rendellenességek voltak ilyen késői korban?
2022. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!