Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ajánlanátok gyerekorvost?

Ajánlanátok gyerekorvost?

Figyelt kérdés
Olyan gyerekorvost keresek budapesten vagy pest megyében aki oltás halasztásban tud segíteni.
2022. máj. 4. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Miért kellene halasztani?
2022. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyílván meg van az oka, de nem ez volt a kérdés.
2022. máj. 4. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek egy jó dokit, viszont én meg akkor így nem tudom/merem ajánlani, mert nem mindegy, mi az indok.

Szóval sok szerencsét.

2022. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó dokit en is ismerek de nem ilyen célokra.
2022. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az egyetlen cél hogy a fiam ne haljon bele az oltásba. Egy olyan orvost keresek aki komolyan veszi a problémákat és nem mosolyog és legyint egy nyirokcsomóra ami már hónapok óta meg van duzzadva.

A bátyám sajnos majdnem meghalt, pedig csak köhögött amikor az oltást kapta. Én nem szeretném a fiam életét kockára tenni egy hanyag, nem törődöm orvos miatt.

2022. máj. 4. 20:52
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
És elvitted már kivizsgáltatni a gyereket, hogy mitől van hónapok óta megduzzadva a nyirokcsomója? Milyen vizsgálatok voltak eddig?
2022. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Volt ultrahang meg vizelet vizsgálat. Mást nem tart indokoltnak a gyerekorvos, de ugy gondolom egy vérvétel még igazán kellene.
2022. máj. 4. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi gátol abban, hogy felnyalábold a gyereket és elvidd egy jóhírű magándokihoz kivizsgáltatni, ha már az eddigi orvosaitoktól okosabbnak érzed magad?!
2022. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem kell okosnak lenni ahhoz hogy tudd egy megnagyobbodott nyirokcsomó jelent valamit.

Egyébként meg elvittem volna ha megtehetném.

2022. máj. 4. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként meg elvittem volna ha megtehetném."

Ajaj.

2022. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!