Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Zöld széklet mire utal 3 éves...

Zöld széklet mire utal 3 éves gyereknel?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt a fiam széklete zöld volt, nem nyálkás nem vizes csak a szokásos állag de a színe teljesen sötét zöld. Tegnap kaki nem volt, csak ma az előbb, de már nem annyira mint tegnap előtt mostmar barna szín is volt benne de most azt találtam érdekesnek hogy kukoricat evett aminek a színe teljesen zöld lett.. Nem mindegyiknek de volt benne néhány aminek a színe teljesen zöld volt, meg is ijedtem elsőnek hogy miazott műanyag darabka vagy mi a p.. De kukorica volt

2022. ápr. 21. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk ez olyankor volt, amikor veleevett a gyurmába ( 🙈)

Plusz kisebbnek a playmais-ba is beleevett..

2 baoig zöldet kakilt.

2022. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem evett sóskát/spenótot vagy ilyesmit?
2022. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

( jah mert pont zöldet evett..mind2 esetben

Az a kedvenc színe…)

2022. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2.


Elsőre nekem is az ugrott volna be, de az nem festi meg a kukoricát


Vagyis én nem tapsztaltam

2022. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, semmi olyasmit nem evett ételbe, talán a tojasfesteskor a kézen maradt egy kis festék és azt bekapta mielőtt nem mostuk le.. Egyszer akkor volt ilyen a kaki mikor a sajt amit én megettem már nem volt jó, (nem volt lejarva csak a kis boltba így adták, nem a megszokottat vettem hanem másfajta és miközbe ettem gondoltam h milyen rossz íze van de majdnem egy teljeset megettem mire inkább kidobtam xd) és cicizik, akkor lehetmindkettőnk széklete zöld volt de most nem emlékszem h ettek volna olyasmit én se.. Nem értem majd holnap felhivom a háziorvost egyébként nem fáj a hasa
2022. ápr. 21. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem panaszkodott, h faj a hasa?
2022. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahol olvastam, hogy akkor is zöld lehet a széklet, ha gyorsabban halad át az étel az emésztőrendszeren.Ha egyszeri alkalom, akkor nem kell aggódni,ha rendszeres akkor valami epeproblémára utalHAT.
2022. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Áfonyát nem evett? Lányomnak attól volt zöld oO
2022. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel gondolom nem az anyatej a fő táplálék, akkor az nem nagyon esélyes hogy emésztetlen anyatej.


Pici babáknál attól lehet, ha nem emésztik meg

2022. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sir Harrington néha más színekben pompázik.
2022. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!