Beres cseppet hogy adjam?

Figyelt kérdés
Tök kiszámíthatatlanul iszik a lányom és így nem tudom neki beadni folyadékban a Beres cseppet. (17honapos) azt olvastam hogy tejbe nem lehet adni,pedig az az egy amit megiszik normálisan. Simán a cseppeket meg nem adhatom ugye?
2022. márc. 30. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Leginkább sehogy...
2022. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sehogy se ment, a kakaó az egyetlen, amit ugyanabban az időben tuti megisznak. Semmivel nem jártam sikerrel. Most nagykanalba csepegtetem, és szörppel öntöm fel. Töménnyel. Ez az egyetlen módja van nálunk, hogy bennük legyen.
2022. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló gond volt. Úgy oldottam meg,hogy kineveztem az egyik játék csészéjét ( imád játék csészéből "teázni") reggel és este abban adok neki 5-5 csepp berest 5-5 csepp cebionnal és egy kicsi almalével. Utána odaadom a rendes poharát. Így látom hogy a cseppek is lementek és utána annyit iszik amennyi jól esik neki.
2022. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es mire írod hogy sehogy? Negatív tapasztalatod van?

2-es akkor jól tudom, hogy, nem lehet tejben adni ugye?

2022. márc. 30. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet nem szoktam adni, de a d vitamint a kezdetek óta simán a nyitott szájába csepegtetem. A c vitamint ugyanígy. A Bérest fel kell oldani?
2022. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban nem lehet tejben adni és minimum fél deci folyadékot kellene vele inni (#3-as voltam)
2022. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Tök mindegy, mivel placebó, nincs semmilyen igazolt élettani hatása. Abba kevered amibe akarod, ha akarod.
2022. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, te hülye vagy. El kell olvasni az összetevőket. Ásványi anyagokat, nyomelemet tartalmaz. Mióta szedjük feleannyit beteg.
2022. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi három évig szedtük, semmivel nem voltak kevesebbet betegek, egy lehúzás az egesz
2022. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8: Nem létezik olyan áltudományos vacak, amire ne esküdnének egy csomóan. Ti is nyilván akkor kezdtétek adni kínotokban, amikor sokat volt beteg a gyerek, ami csodák csodájára nem tartott örökké: biztos a Béres-csepp gyógyította ki...

Semmilyen tudományos bizonyíték nincs a hatására, hiába rakta bele Béres Józsi bácsi a fél periódusos rendszert, majd promózta rákgyógyító csodaszerként, kamu dokumentumfilmforgatással meg a többivel. Gondolom hogy most hogy ezt leírtam, csakazértis életed végéig veszed majd, dehát így megy ez. Ártani legalább nem árt, biztonságos fémeket tartalmaz, szerencsére higany, ólom és urán nincs benne :)

2022. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!