Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion cseppet meddig adjam...

Cebion cseppet meddig adjam neki? Egész télen? Béres cseppet lehet mellette? Vagy fölösleges?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kislányom.
2011. nov. 14. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

semmit ne adj neki.

túlzott vitamin bevitel nagyon korai rákosodást okozhat.

a cvitamin meg lerakodik a vesébe és vese követ okoz.


ha szopik, vagy tápot kap akkor semmi nem kell, ha már nem tesz ilyet, és úgy érzed hogy egészségtelenül eteted akkor esetleg néha adhatsz neki.


cvitamin meghülés esetén kell adni, amúgy nem szabad.

2011. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez most komoly???????Jó, hogy nem azt írod neki, hogy a C vitaminban belehal.

A c vitamint nem lehet túladagolni!!!!!!

Én is adok a gyerekemnek minden nap 10 cseppet a teájába és most fogok Béres cseppet is adni mellé viszont kell a c vitamint a jobb felszívódás miatt.

2011. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Béres cseppet is lehet adni, kell hozzá c vitamin.

Szerintem nem felesleges, csak nem kell túlzásba esni.

Mindkét gyerekem kap vitamint rendszeresen, de nem minden nap, mert el szoktam felejteni, szóval kb heti 4 alkalommal.

2011. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Béres csepp mellé kell C-vitamin is, a felszívódás miatt.
2011. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A c vitamin kiurul a szervezetbol az enyem is kap minden nap kb.8 cseppet,a Beres melle kell is!kilonkent egy csepp,vhogy igy irja a tajekoztzto,10 cseppnel nem kell tobbet adni kisgyereknek!a vitamintol rakos,hat ezt hol hallottad?az emberi szervezet nem allit elo vitaminokat,kivulrol kell,taplalkozassal bevinni,de ha egy kisgyerek rossz evo,mint pl.az enyem,akkor igenis gondoskodni kell az utanpotlasrol!csak a zsirban oldodo vitaminokkal (E,D,A,K)kell vigyazni es nem tuladagolni,mert azokat elraktarozza a szervezet es HOSSZU TAVU TULADAGOLASNAL problemakat okozhat!
2011. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!