Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1éves kor alatt elkapta a...

1éves kor alatt elkapta a gyermeked a bárányhimlőt? Nem lett szövődménye?

Figyelt kérdés

Ma 7 hónapos pont a kisebbik fiam. A nagyon estére lett 5-6 apró dudoros piros pötty, holnapra kiderül hogy himlő e. 2 unokatesó is himlős és az oviban is vannak páran.


Na de azt olvastam és édesanyám is mondta hogy vigyázzak a picivel mert 1 év alatt veszélyes. Volt így valaki, mire kell figyelni?


Persze holnap doki és védőnő de addig is jó lenne tudni hogy tényleg ennyire oda kell figyelni?


2022. márc. 3. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős a nagy, hogy nincs beoltva?
2022. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hónaposan kaptam el, nem lett szövődménye.

Annyi maximum, hogy a homlokomon van 2 pici heg és egy a szemem mellett. Anyu azt mesélte, hogy csak a szemem melletti volt para, mert annak lehet volna szövődménye. De másnak a pattanások után nagyobb heg marad, szóval tényleg nem vészes.

2022. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem okoz gondot. 6 hónapos is gond nélkül átvészelte. Felnőttekre veszélyesebb.

(Nincs nálunk kötelező oltás)

2022. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A legkisebb gyerekem annak idején 4 hónaposan kapta el. Elmúlt 18 éves, köszöni szépen, kutya baja.
2022. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 év 7hó, pont utána hozták be a kötelező oltást
2022. márc. 3. 22:51
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Az én fiam 8 hónaposan kapta el a testvérétől, azonkívűl, hogy rossz volt szegénykémre ránézni, szerencsére semmi komoly nem volt, hamar túllett rajta.
2022. márc. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!