Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vitamint ajánlanátok...

Milyen vitamint ajánlanátok 3,5évesnek? Szeptembertől decemberig 3hetet járt oviba. Most 1hetet megy 1 hetet nátha miatt itthon van.

Figyelt kérdés

Legalább 5féle vitamint próbáltunk már.

De úgy látszik tényleg csak arra várhatunk hogy erősödjön magától.

A probléma csak az hogy nem lehet így dolgozni..állandó táppénzek mellett kitudja meddig nézik el.:(

Most a vírus miatt meg 1 kis nátha és nem mehet a gyerek oviba.

Tényleg úgy érzi az ember ez egy örökkévalóságig fog tartani.

Nagylányom 3évesen se hiányzott ennyit mint a fiam🙈



2022. jan. 22. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Béres csepp
2022. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Béres csepp+cebion, D-vitamin csepp, ha elkezd szipogni, akkor egyből salvus vizes inhalálás. Minden nap sok zöldség és gyümölcs. Meg omega 3 bio olaj formában(ezt nem szabad hevíteni), egy kiskanálnyit szoktam az ennivalójába tenni. Sok folyadék (persze nem mindig hajlandó inni).
2022. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Amiket próbáltunk:

Béres csepp cebionnal

Vitaking immuno és echinancia szirup

Béres multi rágótabi amit nem eszik meg:/

Marslakócska szirup

Illetve most a mannómanna lekvár de mióta azt szedi többször hasmenésszerű széklettel kínlódik :( nemtudom h attól e,próbálom kitapasztalni


Sajnos baba kora óta beteges,sok antibiotikum kúrát is kapott már lehet az készítette ki ennyire ?

Most december vége óta 20db probiotikum ment el igaz abból 5öt én ittam meg.


Tudom csodák nincsenek,várni kell..csak a helyzet rossz..

2022. jan. 22. 09:36
 4/18 A kérdező kommentje:

Omega 3at 1éves kortól 2,5éves korig szedett.

Abból a lysi halolajat,eskimo kidset próbáltuk ..

Fogzáson mintha segített volna,azonkívül mintha inkább pörgött volna tőle inkább🙈

2022. jan. 22. 09:38
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

A vitamin nem fog csodàt tenni…


Sajnos àltalános amit írsz


Béres amúgy..



Sa

2022. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nálunk szerintem a D vitamin segített (de lehet amúgy is hozzászokott volna már az új bacikhoz 😁)Szed egy multivitamint+D vitamint és ennyi.Mondjuk most benyaltuk a covidot ez ellen úgy nézem nem volt elég.
2022. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Napi 5-6 fele zoldseg, gyümölcs megvan ?
2022. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Huh, ez nagyon sok, amit felsoroltál. A vitaminoknak kell pár hét, amíg kifejtik a hatásukat, helyreáll a szervezet vitamintartalma. Szerintem akkor válts, ha próbálsz egy félét és pár hónap után sincs változást.

Viszont ahogy előttem is írták, a vitamin nem csodaszer.

2022. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: Ja és kell a szervezetének, hogy elkapjon ezt-azt, így alakul ki az immunrendszere. Mindentől sajnos nem lehet megvédeni.
2022. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Napi 5_6féle zöldség-gyümölcs?

Egyrészt válogatós lett másrészt anyagilag nemhiszem hogy ezt sokan bírnák😏


Kedves 8as válaszoló nem is egyszerre kapta őket vagy egy hét után hanem több hónap próbálgatás után.


9es. Tudom hogy kell hogy elkapjon eztazt de azért minden 2.héten se kéne hogy itthon legyen csak mert van 1 kis náthája😉 Sajnos ez a helyzet ezt hozta hogy már ezért sem mehetnek közösségbe a gyerekek😑

2022. jan. 22. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!