Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aftás gyereket hogyan, mivel...

Aftás gyereket hogyan, mivel etettek, itattok? Nem akarom kórházban végezni 😔

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Glycoseptes ecsetelés és jónapot? Aftával kórházba menni kissé extrém, még ha paramami is vagy.
2022. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ha nem eszik, nem iszik akkor pedig igencsak kiszárad és az kórház. Legutóbb is hiába kentük, fújtuk, adtunk fájdalomcsillapítót (mind az orvos javasolta) inni még csak csak, de enni nagyon nem akart.
2022. jan. 19. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy az afta miatt nem akar enni/inni a gyerek, és emiatt, mármint a nem éves/ivás miatt nem akarja, hogy kórházba kerüljön. Egyébként én ilyenkor szívószállal próbáltam, vastagabb szívószálon keresztül még a hígabb ételt is elfogadta szerencsére.
2022. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet 3. Holnap megpróbálom. Remélem segít a helyzeten.
2022. jan. 19. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Ha 70%-os alkohollal ecseteled, akkor az annyira érzéstelenítően hat a nyálkahártyára, hogy utána már evéskor sem fáj.
2022. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Írok privátot, ha nem baj.
2022. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3 éves koromban rengeteg aftával kórházba kerültem, 2 napig infúziót is kaptam. Utána folyékony és pépes vagy gyorsan lenyelhető dolgokat kaptam, semmi savanyú, fűszeres, vagy bármi, ami irritálná. A beáztatott babapiskótára emlékszem.
2022. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Nurofenes és panadolos fecskendővel adtam híg pépet, levest és vizet, meg bio gaia ors-t.

Nem afta volt nálunk, hanem influenza és tüszős mandula egyszerre, de majdnem kiszáradt, így tudtam csak beletuszkolni a folyadékot. Próbáld ki, hátha megy fecskendővel.

2022. jan. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívószál vált be nálunk is, lányom kicsiként hajlamos volt aftára és szájfertőzése is volt egyszer. A lényeg hogy az ivás menjen, az evés kevésbé baj, ha pár napig kevés. Nálunk a hideg dolgok jöttek be, gyümölcsjoghurt, kefír, puding, tejberizs hidegen. Krémleveseket is meg lehet próbálni szívószállal, vagy jó tartalmas húsleves levét.
2022. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hány aftája van és mivel kezelitek?

Ha 1-2 akkor Anaftin krém/spré nagyon jó rá, fájdalomcsillapító hatású is.

Glykosept az 30 éve volt divat, semmit nem ér és cserébe baromira csíp is, senkinek nem ajánlom!

2022. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!