Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Covid elleni oltás melléktünet...

Covid elleni oltás melléktünetei kisgyereknél?

Figyelt kérdés
5,5 éves a kisfiam, pénteken kapja az oltást. Aki már vitte, az tapasztalt mellékhatást a gyereknél? És ha igen, mit?

#gyerek covid oltás
2022. jan. 19. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

9-es, 7-es vagyok.


A lányom december középén kapta az első oltást. Január 2-án pozitív lett a húga (láz, fejfájás, hányás, hasmenés 3 napig), a nagy 4-én belázasodott, fájt a feje, 1,5 napig volt rosszul, utána semmi. 7-re lett volna időpontja a 2. oltásra, azt áttettük 13-ra, meg is kapta, de csak a kar fájdalom jelentkezett nála.


Valószínűleg a lányod szervezete erősebben reagál. Bízzunk benne, hogy a reakciótól függetlenül minden oltott gyerek védetté is válik rendesen.

2022. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

1.vagyok

Közben tegnap megkapták a másodikat, és mára mindkettő belázasodott. De nem vészes, előbb sétálni is voltunk, holnap talán már suliba is mehetnek.

2022. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Egy délután megjelenő estére elmúlő hőemelkedés, másnapra semmi. 2.-nál már abszolút nulla reakció.
2022. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi, közben karanténba került, úgyhogy buktuk az oltást.
2022. jan. 21. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!