Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero után nem tud lábra...

Bexsero után nem tud lábra állni a 2 éves gyerekem. Aki hasonlóképpen járt, mit javasol, mivel tudok neki segíteni? Hogyan tudom lefoglalni, etetni?

Figyelt kérdés

Máskor egy kis sajtkukac, meg sem áll egész nap. Most fekszik és fájlalja a lábát, nem ül fel, nem tud lábra állni.

Masszírozni nem nagyon merem, ha hozzáérek a lábához, sírni kezd. A borogatást leszedi a lábáról.

Egyrészt a tünetek enyhítése érdekel (Panadol Baby-t kap, amellett is ennyire fáj neki), másrészt gyakorlati tanácsok, hogyan foglaljam le, hátha bárki tud mondani olyasmit, amire én nem gondoltam.


2021. dec. 17. 04:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyat amire nem gondotál szerintem én sem tudok mondani. Idő. Oltás után kb 18 óra után (éjszakai alvást is beleértve) lett jobb. Mindkét gyerekemnél. (Kétpetéjű ikrek, de mindkettőnél így jött ki) Fájdalomcsillapító, mese, és babusgatás. Mást én sem tudtam tenni.

Kitartást és mihamarabbi rohangálást!:)

2021. dec. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kapcsoltam az enyémnek mesét,míg borogattam a lábát. Ha te nem engeded, akkor olvass neki, vagy szereti az enyém a matricás foglalkoztatókat. Meg kicsik, hogy le lehessen kötni őket.
2021. dec. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mesét olvastunk tegnap, én is gondoltam rá, hogy ma is az lesz, meg nézünk is valamit. Megpróbálom ma, hogy hátha a mesenézés lefoglalja annyira, hogy hagyja a borogatást.
2021. dec. 17. 06:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Vissza kell mennünk ma délelőtt a dokihoz, de egyelőre fel sem öltöztettem, mert sír, ha a lábához hozzáérek :(
2021. dec. 17. 08:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy mi volt.
2021. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A borogatás nem hiszem, hogy használna annyit, mint amennyire utálják. El fog múlni nap végére. Addig ülve játsszon.
2021. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnézte az orvos, azt mondta, nincs nagy baj, ennél az oltásnál sajnos belefér, hogy ilyesmit okoz. Cataflam cseppet kell szedni.
2021. dec. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!