Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan tamogassam a tapszeres...

Hogyan tamogassam a tapszeres babam immunrendszeret?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy az anyatejes babak immun rendszere a leg jobb. Sajnos az en lanyom kezdetektöl fogva tapszeres lett. 10 honapos es mar mindent eszik. Zöldseg, gyümölcs, gabona felek, husok. Tapszer reggel este. Mindent megteszek hogy legalabb napi 2 orat kint legyünk a szabadban.

Megfazasos iföszak van körülöttünk sok a beteg. Szerencsere mi meg nem kaptuk el a nathat.

Nagyon szeretnem segiteni az immunitasat ha mar anyatejjel nem sikerült taplalni, emiatt büntudatom is van, hogy miattam lesz beteges



2021. okt. 23. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Vigyed minél többször a szabadba, télen is, rossz idöben is, persze kellöen felöltöztetve, a lakásban max. 20 fokot tarts, óránként 5 percet szellöztesd ki a szobákat, ennél több nem kell.

Emellett ne legyen büntudatod, a babádnak semmi rosszat nem tettéla tápszerrel sem, és emiatt nem is lesz beteges.

A betegesség oka föleg a rosszul tartás, túl melegen, túlöltöztetve, kevés idö a szabadban, és kevés gyümölcs-zöldség etetése

2021. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez nem csak az anyatejen múlik. Mindegyik gyerekem végül tápszeres lett. 2 éves és egy 1 éves. A kicsi 15 hónaposan volt először beteg, amikor a nagy elkapott valamit. 4 nap alatt átment rajtuk, de úgy hogy volt ott durva köhögés, sűrű sárgás zöldes takony is. Később az oviba se hiányoztak annyit mint a többiek. Míg jó pár csak anyatejest ismerek, akik az első évben megfázással végül kórházba kötöttek ki pár napra.
2021. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Minél tovább add neki a korának megfelelő tápszert/tejitalt, tele van vitaminnal.
2021. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Kapott D vitamin cseppet, figyeltünk hogy minél több zöldséget, gyümölcsöt egyen.8 hónaposan,meg 2 évesen volt taknyos pár napig.Most oviban meg a 26 gyerekből van hogy 20 hiányzik, kétlem hogy a tápszer volna az oka.
2021. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezt az elméletet már regen megdöntötték. A tápszer nem méreg, az anyatej meg nem csodaszer.
2021. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy napot sem szoptattam (kemot kezdtem szülés után). Szerintem irigylésre méltó immunrendszere van a gyerekemnek. 25 év alatt szerintem nem volt tízszer náthás és ennyi.
2021. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Halasan köszönöm a valaszokat.

:)

2021. okt. 23. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
4 gyerekem van, 3 anyatejes, 1 szívbetegség miatt tápszeres. A tápszeres ovikezdésig nem volt beteg soha, nem is hallottam tüsszenteni vagy köhögni addig. A másik 3 sem extra beteges, de azért tavasszal és ősszel mindig is volt 1-1 hét nátha.
2021. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!