Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi esély van a császárra...

Mennyi esély van a császárra magaspulzussal?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem terhesség előtt is nagyon gyorsan vert a szívem (kb.130 mindennap) szedtem rá bisoprololt ami szépen rendbe rakta de most terhesen csak a bisolocot javasolták nekem. Még a gyógyszerrel is főleg evés után nagyon bever a szívem felmegy 100ig ugyanúgy. Sajnos mivel ilyen heves a szívem félek hogy nem menne rendesen a szülés. Főleg hogy az utolsó hetekben már nem is szedhetem majd..Van esetleg valaki aki hasonló helyzetben volt/van? Ha igen végül rendes szülés vagy császár lett a vége? Szülés közben hogyan tudják le vinni a pulzust? Első terhességem. Köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 18. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
100-as pulzus teljesen rendben van terhesen.
2021. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Követlek mert nekem is ez a problémám. Sőt nálam ez olyan pszichés hogy orvosi rendelőbe 140ig felmegy. Néznek az orvosok hogy nem esek még össze.
2021. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A császár nem indokolt magas pulzus miatt. De ezt inkább az orvosoddal kellene megbeszélned, attól, hogy mi leírunk itt valamit, amit mi tapasztaltunk, attól még más lehet nálad. Ez mind függ az orvostól is, és attól, hogy ő mit gondol a teljes kórképed ismerete alapján.


Nekem 130-150 között volt a terhességem alatt, és mellette szívritmuszavar is volt. Simán hagytak természetes úton szülni. Egyetlen egyszer volt az egész alatt, hogy gondot okozott, megszédültem és majdnem elájultam. Annyit tettek csak, hogy felfektettek félig ülő helyzetben a szülőágyra, és adtak oxigént.

Amúgy nekem pulzust, vérnyomást is csak akkor mértek, amikor megszédültem, egyébként semennyire sem foglalkoztak vele, mert a terhesség teljesen természetes velejárója, hogy megemelkedik mindkettő. A szüléskor pedig főleg...

2021. okt. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A pulzus nem gond

A vérnyomás annál inkább

2021. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!