Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a tapasztalat verhigitó...

Mi a tapasztalat verhigitó szedése alatti teherbeesésről? Terhesség alatt injekcióra kellett átállni? Mik a tudnivalók, veszélyek?

Figyelt kérdés
Vérrögösödés miatt szedem, de közben szeretnenk gyereket is. Jelenleg kapszula formájában kapom napi 2x.
2021. júl. 5. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

A hematológussal beszéld meg. Én úgy tudom, hogy előbb át kellene állni, vagy minimum a teszt napján.

Egyébként az injekció no para. 2 terhességet szúrtam végig +6 hét.

2021. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Konkrétan tiltó listán szerepelt a gyermek vállalás, nem akartam elhinni hogy ebbe bele kell törödnünk. Második baba lenne

2021. júl. 5. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vészes az injekció, könnyű beadni is. Sokan állnak át ovulációtól vagy pozitív teszttől. Keress egy hematológust akiben megbízol, majd ő elmondja mit kell tudni erről, meg mit kell csinálni.
2021. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!