Lehet covid? Aggódom

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy éves kislányom most esett át egy 4 napig tartó lázon, mellette semmi tünet nem volt csak a magas láz. Orvos is látta, nem talált semmit.

3 éves kisfiam tegnap óta lázas, pontosabban estére 37.8ig ment fel maximum a hője. Ma már egész nap bágyadt, fekszik, étvágya nem igazán van, de inni iszogat(nem annyit mint szokott, de iszik). Már 39 fokos a láza, és a fejét fájlalja.. Egész nap jóformán alszik :( Gyerekorvos holnap délelőtt tud fogadni.

Érdeklődni szeretnék hogy szerintetek lehet-e az, mert nekem az a furcsa hogy a kicsin is "átment", bár ő csak lázas volt de a kedve jó volt, nem viselte meg


2021. ápr. 15. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most simán lehet sajnos. Voltatok most valahol? Volt ovi ügyeletben? Jött hozzátok valaki?
2021. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Baràtnőm 10 hónapos fia covidos volt ( tesztelték). 4 napig volt magas láza,alig lehetett csillapítani. Szerencsére ezzel át is ment rajta,más baja nem volt.

Bízunk benne,hogy a tiéddel sem lesz egyéb baj ha tényleg covid. Szorítok,jobbulást!

2021. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőseim gyermekeinél covid alatt hasmenés jelentkezett. A szülőknek mind a két családnál a tipikus tünetek léptek fel, de a gyerekeknél "csak" a hasmenés volt.
2021. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Nem igazán jár apuka sehova (én kórházban fekszem, 24.napja vagyok pozitív, de tőlem nem kaphatták el mert hónapok óta más betegségből kifolyólag nem hagyhattam el a kórházat)

Viszont nálunk rokonok járnak,én szóltam már érte hogy legalább most nem nagyon kéne, de falnak beszélek sajnos.. Nagyon aggódom mi lesz vele, pláne hogy mellette sem tudok lenni :(

2021. ápr. 15. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

4

Te szegény. :(

Akkor neked is jobbulást!

2021. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez így baj, hogy jönnek mennek csak úgy hozzátok. Ki van a gyerekekkel?
2021. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Lehet valami más betegség és elkapták egymástól.

Illetve (akár tünetmentes) covid után ilyen is kialakulhat és akkor azonnal kórház.

[link]

2021. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm szépen!

#6 Teljesen egyetértek veled. Apukájuk van velük

#7 Nem tudom, a kicsin végigment ezzel a lázas állapottal de egész nap jött-ment, kedve étvágya ugyanolyan jó volt, a nagyot annál inkább megviseli.

Most mentek el gyermek ügyeletre, mert a fejét fájlalja, hiába kapott lázcsillapításra Panadolt, a fejfájást nem szüntette ki :(

2021. ápr. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!