Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lányotok hagyta a 6 éves oltást?

Lányotok hagyta a 6 éves oltást?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos nem kívánság műsor.

Én annyit tudtam tenni hogy vettem lip-ri krémet.

Kb 2000 ft és két adagra elég.

1 órával szuri előtt bekened, leragasztod és semmit nem érez. Nekem ér annyit hogy ne félve menjen az orvoshoz. Vérvétel előtt is hasznos

2021. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem szerencsés az, ha nincs tisztában azzal, hogy az oltás milyen érzés, mert kenegetjük minden szrral.

Ahogyan az se szerencsés, hogy hazudunk neki, hogy nem kap oltást, és a rendelőben csalódnia kell, aztán már azért is sírni fog, ha nem is kap oltást, mert elvesztette a bizalmat.

Végtére is igaz: az oltásos időszakot túl kell élnie anyának és gyereknek is. Ez van. Régebben nem csináltak ebből lelkiismereti meg félelmi kérdést az anyák, és valahol igazuk is volt. Fórum sem volt, ahol ezen rinyáljanak.

2021. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Jesszus kettes.

Pontosan tudja milyen érzés az oltás még az injekció mert kapott sajnos eleget.

Pont ezért ha van rá lehetőség miért ne tegyem neki "jobb élménnyé"?

Ne ragadjunk már le az őskorban és ne szóljuk le azt aki él a lehetőségekkel.

2021. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Fiam van de nem kèrtük a 6 eves oltàs ittenj megfelelőjèt.

Egyszer vèrvètelre volt szüksège 4 èvesen, akkor nagyon sìrt.

2021. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem is értem ezt a kérdést. Soha nem kérdeztek meg, engedem-e. Bebökték oszt jó napot. Nem gondolom, hogy ebből a szülőknek problémát kellene csinálni. Az en fiam minden oltást megkap ami létezik. Ha a betegséget kapná meg jóval több szuri lenne. Ennyi.
2021. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Arra irànyul a kérdés, hogy cirkuszolt-e a gyerek...
2021. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ez a beteg lefogós perverz, jelentem is.
2021. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Lányom autista, mégis amióta tud beszélni, minden oltást meg lehetett vele "tárgyalni". Tudja hogy fáj egy kicsit, de ügyesen tűri. Most 5,5 éves, legutóbb az influenza oltás kapta 3 hónapja.
2021. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem cirkuszolt, 6 éves, nem 1,5. Tartott tőle, de felfogta, hogy miért kell, összeszorította a fogát és kész is volt.
2021. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!