Milyen orrszívót vegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapos babám nagyon szörcsög. Mommert elektromos orrszivo van itthon, de kb semmi váladékot nem szer kivneki, a kisebb nyúlványokat is alig alig, inkabb fültisztítóval próbáltam az orra széléről lekenni

De ez a szörcsögés jóval bentebb van. Milyet vegyek? Avgy hogy szabaditsam meg tőle?


2020. aug. 24. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Porszívóhoz csatlakozó típust, a többi csak dísznek van.
2020. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt orrszivó-porszívónak mondott szörnyűség. Szörnyű volt, de az egyetlen ami hatásosnak bizonyult.
2020. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előzők írtak. Egyáltalán nem szörnyűség, legfeljebb annak látszik. Két éves gyerekem vígan szívogatta vele saját magának az orrát. A pici babák valószínűleg a nagy hangerő, a lefogás és a szülők idegessége miatt bőgnek tőle olyan keservesen.

Ha az orr nem sebes, akkor nem okozhat fájdalmat a szívás, hiszen ha fújni tudná, az sem fájna neki.

2020. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Pesztonka elektromos orrszívónk van, nagyon bevált.
2020. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 babyboom567 ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a porszívósra.

De ha több gyereket terveztek, érdemes beruházni egy nosiboo-ra.

2020. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Porszívó. Legjobb!

Én ha náthás vok, magamnak is ezzel csinálom (nem pirosodik, varasodik ki az orrom)

Tényleg csak brutálisnak tűnik, de egyáltalán nem az.

Nekem 3 éves kora körül már magának is szippantyúzta a lányom (meg a maciknak is 😄)

2020. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2020. aug. 24. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!