Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazáshoz milyen orrszívót...

Utazáshoz milyen orrszívót vegyek?

Figyelt kérdés
Van itthon a pár 100forintos pumpás,de annak semmi haszna.
2013. ápr. 24. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha beteg, úgysem megy az ember sehová a gyerekkel!

Maminál meg van porszívó, vagy rokonoknál ha meyúnk pár napra, s ott lesz beteg

2013. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen célra vettem gyógyszertári orrszívót. Nem egy hű de tuti termék, de ha nagyon taknyos, akkor éppen az útra megteszi, és viszek még orszi-porszit is, hátha van rá lehetőség, hogy használjam. Nem feltétlenül beteg a fiam, ha folyik az orra. Pl. fogzáskor, ez a tuti jel!
2013. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nátha,hanem reflux miatt van rá szükségem.Ha uton vagyunk(séta,autó)és pont akkor jön vissza a cucc akkor nem tudok csak elemeset vagy pumpásat használni.Ezért érdeklődök kedves első válaszoló!!!
2013. ápr. 24. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
nekunk pesztonkas van, ez mukodik ellemel is meg adapterral is, en maximalisan meg vagyok vele elegedve, de ha elemekkel hasznalod, akkor arra figyelned kell, hogy az elemek fel legyenek toltve, mert amint kicsit csokken a feszultseg bennuk, maris gyongebben sziv
2013. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!