Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Időpontfoglalás gyerekorvoshoz?

Időpontfoglalás gyerekorvoshoz?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom még mindig szükséges időpontot foglalni gyerekorvoshoz.

Ezt csak rendelési időben tudom elintézni? Ha rendelés kezdetén odatelefonálok aznapra is kaphatok időpontot?


2020. aug. 17. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen rendelési időben. Én mindig kaptam aznapra. De gondolom számít az is, hogy mennyien vannak előtted aznapra. De általában aznap ellátja a gyereket.
2020. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2020. aug. 17. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondenhol gondolom más


Nálunk covid előtt is kellett

2020. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kellett covid előtt is, de az asszisztens 8-16-ig dolgozik minden nap, akármikor lehet hívni ebben az idősávban.
2020. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendelési időben.Nálunk reggel 8-tól lehet délután 2 óráig.Az orvosi rendelő ajtaján meg ki van írva, hogy csak egészséges gyereket lehet bevinni:D:D (kicsit se vicces:D)
2020. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez valóban érdekes :D
2020. aug. 18. 06:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!