Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan viseltétek a kórházat...

Hogyan viseltétek a kórházat kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Egy altatásos hallásvizsgálatra megyünk pár hét múlva mivel a fiam (3 éves) nem beszél.

Sajnos nem tudom megértetni vele,hogy 1 napot ott alszunk mert a vizsgálat előtti nap koronavírus teszt miatt be kell feküdni így aznap ott kell aludni majd másnap a vizsgálat és este haza jöhetünk.

Hisztis és dacos kiabál ha fél...sajnos ez lesz a vizgsálat elötti napon.

Türelmes vagyok vele szeretem ahogy tudom de félek hogyan marad meg 1 napig egy kórterembe egész nap sirni fog és ki akar majd menni az ajtón.

Van valami tippetek?Vagy akik hasonló kisgyerekkel voltak kórházba?Hogyan viselte?

Sajnos más gyerek nem lesz ott nem gyerekosztályra megyünk...Válaszokat köszi.


2020. júl. 6. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk jó párszor 1.5-6 éves kora között. Készítgetheted rá de szerintem felesleges előre stressztelni csak a tenyeket mondanám vizsgálatra megyunk, ott fogsz anyával csucsulni stb. Ki kell bírni ez olyan sajna, vigyetek játékokat tabletet stb.
2020. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3,5 éveen kezdtük a kórházjárást. Sok játék, akár új is, mesekönyvek, tablet, amit tudsz, vigyél magaddal. Mi is voltunk olyan osztályon, ahol minden korosztály volt, kettesben egy szobába. Igen lassan megy az idő, de ha elfoglaljátok magatokat, akkor talán gyorsabban. Ha te nyugodt vagy, akkor ő sem fog annyira pánikolni. Azt kellene megértetni veled, hogy nem kell félnie.

Hova mentek?

2020. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosítok: megérteted vele
2020. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pécsre a füll orr gége klinikára.

Sajnos se nem beszél és sokmindent nem is ért meg.Ezért járunk kivizsgálásokra..elvileg ez 1 napos lett volna de a covid teszt miatt kell bemenni és ott aludni sajnos.

Csak ismerem h üvölteni fog és majd le kell fognom hogy ne szedje szét az ajtót hogy haza akar menni.

Meg ugye majd mit szólnak mások is...sajnos fogalma sincs milyen az annak akinek normálisan megy minden a gyerekével.

2020. júl. 6. 21:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!