Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Okozott már valakinek a...

Okozott már valakinek a gyermekénél apró pici kiütéseket a Johnsons babaolaj?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig maradnak meg ezek a pöttyök?Melegkiütésre hasonlít, kislányomnak hátul a nyakán van, a kezein és a lábain. Kevés van, nem igazán pirosak, és nem is vakarja. Még nem használtuk ezt a babaolajat, csak a védőnőnk javasolta a koszmo kezeléséhez.
2020. máj. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Koszmora használj sima olívaolajat.Épp a múltkor lett a lányom fején(2.5 évesen pedig azt olvastam ez babáknál jellemző igazán) bekentem olívaolajjal a foltot kb 3/4 órával fürdés előtt, kicsit megdörzsöltem neki aztán lemostam és el is tűnt.
2020. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Múltkor használtuk ezt a terméket es másnap melegkiütesre hasonló foltok jöttek ki.
2020. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy nap utan elmúltak a pöttyök. Picik voltak, feheresek
2020. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, az én kislányom 2 éves, eddig nem volt koszmó neki. Most először próbáltuk ezt a babaolajat de többet nem fogjuk, lehet kipróbálom amit írtál ha szükség lesz rá. :)


Kedves második, igen, nálunk is melegkiütés szerű pöttyök jöttek ki, de szinte biztos voltam benne hogy a babaolajtól, mivel nem öltöztettük túl a kislányom, nem is evett semmi olyat ami allergizál, semmi nem változott, csak a babaolaj óta van ez. :)


Köszönöm szépen a válaszokat! Szép napot mindenkinek! :)

2020. máj. 7. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a koszmó ellenni sampont.Teljesen elmulasztja.Az olaj,főleg a baba olaj szart se ér!Ha olajat akarsz használni,akkor inkább az étolaj!
2020. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!