Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tegyek az egy éves kislány...

Regina Horváth kérdése:

Mit tegyek az egy éves kislányom nagyon lázas de a kúpot ki kalapja a szirupot pedig nem tudja le nyelni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Pont a magas láz, amivel nalunk lehet vinni a gyereket. A többinél telefonos konzultáció van. Hívd fel a dokid és vidd el ha fogad.
2020. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Más tünet nincs? Jöhet a foga is akár
2020. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egyeves picinek nem lehet felnyomni egy lazcsillapito kupot
2020. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a segítséget. 13-mas kommentelő eddig be lehetett adni neki. De tegnap ötször adtam be neki mind az ötször egymás után ki kakalta nem sok és furcsa zöld nyálkás széklettel.... És most reggel megint kétszer ugyan az a furcsa széklet pedig nem is adtam kúpot. Esetleg valami allergiás reakció lehet a kúptól? Fogalmam nincs. A szirupról pedig annyit, hogy amint meg érzi az ízét jön is vissza. De kicsi kora óta ilyen...


És azért tettem fel itt a kérdést mivel az orvos tízig rendelt és akkor még nem volt lázas tehát orvoshoz nem tudtam menni. Az ügyeletre el ittem. Az orvos meg se vizsgált. El soroltam mi baja (: lázas,38 és 39C között ingadozott egész nap, furcsán megy a hasa, sír egész nap, fáj a füle, és folyton csak nyeldes pedig itatom) "Jó akkor kap egy kis antibiotikumot és ennyi. Mit csináljak vele... Így tett,,

2020. márc. 25. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!