Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Àllandó pisilés mitől lehet?

Àllandó pisilés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éves kisfiam nem olyan rég kezdte el,hogy minden ivás után pisil.Van,hogy fél óra alatt 5x..

Olyan mintha direkt csinálná..mármint kényszeresen iszik és pisil..

Iszik és megy pisilni..

Volt már valakinél hasonló?


2020. febr. 3. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mikor zavarban vagyok, akkor iszok (mármint vizet). Észrevettem ha idegen helyen vagyok, azonnal innom kell, és ez természetesen sűrűbb pisiléssel is jár. 35 éves vagyok
2020. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen a 4 éves fiammal.


Sok minden okozhatja, amit viszont komolyan kell venni, hogy lehet cukorbetegség jele is. Patikában vagy gyerekorvosnál ( vagy otthon, ha van merő) érdemes vércukorszintet nézni, ehgyomorra illetve reggeli után 2 órával. Van vizeletbe mártható teszt is, nekünk a védőnő adott.


Egyáltalán nem biztos, hogy az, de érdemes meggyőződni róla.

2020. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!