Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Koronavírust nem hozathattam...

Koronavírust nem hozathattam be ebayről rendelt játékkal?

Figyelt kérdés
Novemberben rendeltem fürdős szivacsos játékot a kisfiamnak, ami 5napja meg is jött, és ma jutott eszembe, hogy nem lehet fertőzött?
2020. jan. 25. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Gondolod, hogy te vagy az egyetlen a világon, aki Kínából rendel? Nem kéne akkor mindenhol legalább regisztrált eseteknek, de inkább járványnak lennie?
2020. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Istenem. A hidegben repülőn 2 hétig utaznak. A vírusok melegben szaporodnak, emberről emberre állatról emberre terjed a koronavírus. Nem értem, hogy az emberek miért nem olvasnak utána ennek a googlen.
2020. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Az ebay-en nem csak kínaiak árulnak, vagy tudod tutira, hogy kínaitól vásároltál?

Egyébként nyugodj le, lehet hogy nagyobb a füst mint a láng.

2020. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet. De egyébként miért csak a koronavírustól fél mindenki aki a távolkeletről rendel? Van ott (is) egy csomó egyéb vírus is, máskor bezzeg nem kérdeznek ilyen sületlenségeket.
2020. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Koronavírust nem, de ki tudja milyen anyagokat igen. A kínai szarokat, amiket közvetlen kínából rendelsz SENKI nem ellenőrzi le, hogy miből készülnek, mik párolognak vagy oldódnak ki belőlük. A posta csak annyit néz, ha egyáltalán nézi, hogy kell-e rá vámot fizetni. Ők nem foglalkoznak vele, hogy a gyereked bőrére, egészségére stb. stb. veszélyes-e az adott termék. Szóval, amit Csingcsang küldött neked mindenféle ellenőrzés megkerülésével, az akár veszélyes is lehet. Oké, hogy mindent kínában gyártanak, de ami rendesen forgalomba kerül itt vagy az eu-ban, azt bevizsgálják rendesen. De amit közvetlen küldenek neked, azt nem. És ezt a kínaiak is tudják, hogy kb bármit elküldhet, sose tudod meg milyen volt és reklamálni se tudsz senkinek.
2020. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó!

Egy másik kérdésnél ugyanezt válaszoltam

csak rövidebben, és úgy lepontoztak mint a huzat, még kb hülyének néztek.

2020. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizarolag elo sejtekben maradnak eletben.

Szoval ami 2-3-4 hetig utazik, biztos nem fertozott!:)

2020. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%
akik felteszik ezt a kerdest egy se vegezte el az altalanost raadasul 10000000x feltett kerdes...
2020. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!