Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen köptetőt ajánlanátok 4...

Milyen köptetőt ajánlanátok 4 évesnek? Van valami új "csodaszer" vagy maradjak a régi paxirasolnál?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló, kevés gyümipürébe teszem. Bár a kisebb fiam ilyen téren ufó, mert még izlett is neki a Sinupret. A nagy meghallja a gyógyszer szót, már tiltakozik, neki csendesen beletesszük a teájába, nem is tud róla.

1-es voltam.

2019. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az ACC 100-as granulátum bevált, ezt 2 éves kortól lehet. Elég édeskés, szerintem túlzottan is, biztos van aki nem bírja meginni ezt sem, nekem mindkét gyereknél bevált, de csak ez. Ezt is bele lehet tenni teába, csak azt akkor nem szabd ízesíteni, mert túl édes lesz a végeredmény. Magában édeskés, kicsit narancsos ízű. Én natúr almateába szoktam tenni. Ahogy nőttek és magasabb dózisú kellett nekik, 200-as verziótól fölfele már az istennek sem itták meg. Szerintem az egyik legjobb köptető hatású nyákoldó, ha komolyabb cucc kell. Ha enyhébb, lehet beválik a lándzsás útifű is, nálunk nem jött be, a Mucopronttal egyetemben, nem nyeltek le semmit ami édes és szirupos. Gondolom ez egyéni ízlés kérdése. Az Acc-vel tennék egy próbát, nyilván háziorvosa válogatja, a mienk eleve ezt ajánlotta mindig a gyerekeimnek és én is ezt szedem ha kell, a rémséges ízű 600-as verzióját, na, az például tényleg pokoli rossz, a gyerekeknek készült granulátum "isteni" hozzá képest.
2019. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában ambroxolt kapott ennyi idősen. 5 éves kora óta viszont a paxirasolt favorizáljuk, mert már tablettában eszi és kellően kicsi.

Vagy pedig a régi jó kanalas ipecacuana ;) a legjobb. Még felnőttként is.

2019. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, itt megint mit pontoz le a sok fogalmatlan gyökér.
2019. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én köszönöm mindenkinek választ! Mentek a zöld kezek tőlem. Egyenlőre nekiálltunk paxirasolnak az volt itthon...
2019. dec. 16. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!