Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van olyan akkus orrszívó ami...

Van olyan akkus orrszívó ami ér is valamit?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen elefántosra gondolok,aminek van egy teste és abból jön cső,hanem ami ilyen kis orrszőr vágó alakú. Éjszaka,vagy ha úton vagyunk,vagy rokonnál jó lenne lenne egy ilyen,de csak ha szív is.

2019. szept. 26. 05:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel. Mi olyat használtunk(eddig szerencsére kb 3x volt rá szükség), amit porszivora kell kötni, de a kicsi nagyon fél a porszívó hangjától.
2019. szept. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
A orrsziporszi véget szívd meg a száddal! 0 hangja van, bárhol használhatod!
2019. szept. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Én kézit használok, nem ijesztő, kiszívja, amit kell, nem kell benne elemet cserélni, és egyik gyerekem sem félt az orrszívastól.
2019. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is a porszivosat használom,de nagyon sír közben mert le kell fogni közben. A kézire nem is gondoltam,hogy jó lehet,de egy próbát megér.
2019. szept. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!