Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan szoktátok használni az...

Hogyan szoktátok használni az orrszivot?

Figyelt kérdés
Be kell fogni az egyik orlyukat orrszivozasnál ? Jobban kiszivja a váladékot ? Köszönöm
2019. szept. 24. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Én nem fogom be a másikat.
2019. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Öreg hiba.


Lefogod a gyereket, megtámasztod a fejét, besterimarozol, szívsz egyik orrlyukat befogva, ott is meg kell találni a jó szöget, mert orrszívóval az orra belső felét véresre tudod piszkálni.


Aztán másik lyuk ugyanígy, majd orrcsepp, rá 10 percre megismétel.

2019. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Amikor nagyon taknyos volt, befogtam a másik orrlyukát, de enélkül is kijött volna, mert amúgy is el volt dugulva neki.

Van, amikor cseppentek előtte, van, mikor ez kimarad, de így is eredményes. Mondjuk én nem fogom le, csak a karomba veszem és a könyökhajlatban van a feje, ahol rögzítem finoman, és nem is orrsziporszit használok, csak kézit. Ja és nem nonstop kell szívni neki, mert minél többet szívod, annál több valadek keletkezik. Elég alváshoz szívni, cseppenteni.

2019. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálom, hogy először nem fogom be neki, utána egy kicsit igen, majd megint elengedem. Én úgy érzem, hogy így jobban jön neki.

Az viszont egy oltári nagy tévedés, hogy a váladék újra termelődik, igenis annyiszor kell szívni, ahányszor szükséges, ha kell, 20 percenként. Te sem csak alvás előtt fújod ki az orrod, ha beteg vagy. Jézusom!

2019. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!