Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a véleményetek a védőoltás...

Mi a véleményetek a védőoltás ellenes szülőkről? Igazuk van, vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmi, engem nem foglalkoztat.
2019. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Csak az a baj 9-es hogy nem is lenne ezzel probléma. Viszont aki hobbiból nem oltatja be a gyereket, pont az olyan gyerekeket veszélyeztetik meg jobban, mint a tiéd is. Így viszont neked is jobban érdekedben áll "kockaztatni" mert ha az oltás rizikos mi lenne ha elkapna magát a betegséget?
2019. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos vannak olyan gyerekek, akiket nem lehet beoltatni. Betegség vagy korábbi reakció miatt rájuk tényleg életveszélyes az oltás.

Azok a szülők, akik mindenféle áltudományos rémhírre és facebookos posztra hivatkozva nem oltatja be a gyerekét, ezeket a gyerekeket is veszélyezteti!

Könnyű oltásellenes szülőként okoskodni, miközben ő maga védett a betegségek ellen, és ha a gyereke szerencsés, akkor a társadalom átoltottsága miatt ő sem tapasztalja ennek a hátrányát. De hatalmas felelőtlenség a saját és más gyerekeit is veszélyeztetni ezzel.

2019. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére végül minden oltás megkapott a lányom. Még a Neisvac C-t és a bárányhimlő elleni is. Csak nagyon rezgett a léc... Nagyon féltünk, hogy baj lesz. Még a doki is. De túléltük.


Így is egy-két hónapig védtelen volt a kislányom, ameddig nem kaphatott oltást. Gondolni se szeretek rá!

2019. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Ragnor válasza:
26%

Ismerős mindkét egészséges gyermeke autoimmun-os lett az oltásoktól. Idehaza semmilyen infót nem kapott a beadott szerekről, amiket normál esetben a patikai holmik dobozába kötelezően becsomagolnak. A kötelező ootásokról csak annyit tudhatott meg, hogy: kötelezőek.


Ausztriában nem így van, oda vitték ki a gyerekeket kivizsgálásra, ahol ki is mutatták, hogy az oltás egyik anyaga okozta a bajt egy azt hiszem allergén reakción keresztül.


Sokan az oltásellenesek közül nem az oltások ellen vannak, hanem a vakon, ész nélkül oltogatás ellen, amibe emberek egész életükre belenyomorodnak.


Én szerencsés voltam, nekem csak a karom bénult le egy pár hónapra, de az se volt kellemes. Áldom az eget látva mennyivel szarabbul is járhattam volna.

2019. szept. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Az összeesküvés elméletesekről annyit, hogy ( azt hiszem sertés influenza) idején keringett a hír az interneten hogy fém tartalmú a védőoltás, és a kutyában már széles körben elterjedt, azaz kötelező chipeket oltanak az emberekbe. Gondoltam ez jó nagy hülyeség.

Aztán fél evvel később valamelyik Német miniszter hivatalosan elnézést kért hogy nem tájékoztatták a lakosságot hogy a katonák más fajta oltóanyagot (fémtartalmú) kaptak mint a civilek...

A gyógyszeripar az egyik legnagyobb üzletág, nézz egy kis TV reklámot..

Mindemellett, Magyarországon a kötelező védőoltások még nem az üzletről szólnak. Legalábbis ezt hiszem.

2019. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyen elenyésző mennyiségben olyan, aki az oltás miatt betegedett meg, mint hogy egyáltalán ne oltassuk magunkat és egy járvány esetén minden családból hulljanak a tagok.

Nyugodtan utána lehet nézni, hogy a 20.szazad elején gyakorlatilag természetes volt, hogy családonként 1-2 gyerek meghalt torokgyíkban vagy szamárköhögésben vagy bármi másban, amit már névről sem ismerünk, hiszen sosem találkoztunk vele személyesen.

Én elhiszem, hogy annak a kis százaléknak akinek baja lesz az oltástól, azt ez nem vigasztalja, de mindenkinek az érdeke a lakosság teljes oltottsága.

Sokkal magasabb a várható élettartamunk az oltàsok óta.

Én elvenném a gyereket azoktól, akik meg akarják tagadni az oltàsokat tőlük. A gyerek nem a tulajdonod, miért akarod életveszélybe hozni őt és másokat (akik nem kaphatnak oltást)?

Egyébként az, hogy autizmust okoznak, egy nagy kamu és már százszor lett cáfolva és bizonyítva, hogy a tanulmányt érdekből készítették el.

Nem a mindenazegybenről meg a tudásfájáról kéne tájékozódni egyeseknek. Meg legalább hinnének a szakembereknek.

2019. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!