Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a véleményetek a védőoltás...

Mi a véleményetek a védőoltás ellenes szülőkről? Igazuk van, vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nincs igazuk. Miattuk fognak mutálódni azok a betegségek amikre megoldásként kitalálták az oltásokat. Aztán majd szépen elkapja minden gyerek. Az is aki oltva van és megint halomra halnak majd meg
2019. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2019. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Túlnépesedés van, mindig a gyengébb és ostobább kell, hogy elhulljon, hogy az erősek maradjanak fenn. Ez persze az ártatlan gyereken csapódik le, de akinek ilyen torz nézete van, megérdemli hogy ne szaporodjon sikeresen.
2019. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Nincs igazuk!
2019. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Persze, ők a kis 8 általánosukkal okosabbnak, tájékozottabbnak képzelik magukat, mint az orvosok, akik 6 évig tanultak az egyetemen.

Elolvasnak néhány álhír oldalt és veszélybe sodorják a gyerekeiket és azokat, akik valamiért nem kaphatnak oltást..

Börtönnel büntetném az ilyen szülőket. Hiányzik valakinek, hogy az legyen, mint mondjuk 1900 elején? Hogy 5 gyerekből 2 élte meg a felnőtt kort? Ismerni akarjuk újra a torokgyíkot, a kanyarót?

2019. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Ő dolguk, de a gyerekkel nem kellene kicseszni. Nem értem meg őket a mai világban, mikor végre van erre lehetőség, miért kell mindenben az összeesküvest keresni.

Anyám nagy oltásellenes, azt mondja én szándékosan mérgezem a gyerekeimet, mert megkapták a Neisvac C-t. Persze, a parom családjában voltak agyhártyagyulladásban átesettek, ha ezzel csökkenthetem a kialakulás esélyét, akkor miért ne óvjam a gyerekemet?

Amúgy nem értem, hogy nem veszik el a mai világban az ilyen szülőktől a gyereket.

2019. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
En konkrétan veszélyeztetésnek tartom. És még azt se mondhatom, hogy mindenki döntsön belátása szerint, mert nem a saját életével játszik...
2019. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Nincs igazuk.


Miattuk

Nem teljes az átoltottság

2019. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Én két részre osztom a kérdést, hanem haragszol!


A simán oltás ellenes szülőknek nincs igazuk. A többi válaszoló már leírta, miért.


Viszont az oltáskárosodott gyerekek szüleit megértés valamilyen szinten. Mikor már olyan ellenállás van a gyerek szervezetében, hogy csak kórházban oltható, és mégis kényszeroltást rendelnék el, azt nem tudom megérteni!!


Ismerősömnek egészségesen született a fia. Oltáskárosodott ő is. Se beszélni, se mozogni nem tud. Fekvő kocsiban tologatják. Ez az a bizonyos 0.001%...


Én beoltattam a lányom, bár veleszületett probléma miatt eleve csúszva kapta az összeset. A doktornő úgy oltotta be, hogy :"na vegyünk egy nagy levegőt, és oltsuk be!" kb együtt imádkozunk, hogy kibírja a lányom.... Nem volt egyszerű. De szerencsénk volt.



Tanulság: én szélesíteném azt a kört, akinek nem kötelező az oltás. Pl. Akinek már 1x komoly baja lett tőle. Vagy akinél nagy az esély, hogy baja lesz (pl. az én gyerekem).


Még 1x leírom: az orvos, aki beoltotta a gyerekemet, jobban reszketett, mint én!!!

2019. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Kíváncsi lennék, aki lepontozta 0 %-rá, vállalná-e a teljes büntetőjogi felelősséget egy oltási károsodásért, vagy csak a fotelből bátor. Szerintem az utóbbi.
2019. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!