Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány éves volt a gyereketek,...

Hány éves volt a gyereketek, amikor az egyrészes pizsamát kétrészesre váltottátok?

Figyelt kérdés

Az enyém másfél éves és adnék rá, csak félek, hogy felcsúszik a felsôje éjszaka. Bár hálózsákban alszik, szóval nem lenne kint a dereka, csak esetleg kényelmetlen.

Télen, hidegben adtok alá bodyt?


2018. okt. 2. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pelenkas korig. Azt hittem h az éven még télre egybereszes lesz neki, de estére sem kell pelus neki. 2,5 éves. Egyszerre lett szoba es ágytiszta, pedig arra szamitottam h estére még kell a pelus. Igy olyan felsoket nézek amik hosszabbak. Igaz nem tipikus pizsamában alszik. Pedig az kell majd télre ha huvosebb lesz. Remélem nem lesz kint a dereka. :)
2018. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1.5 éves volt mikor kétrészest adtam rá, de ő nem is volt jellemző, hogy kitakarja magát. Ha korainak tartod még várj vele. Az egészsege a legfontosabb!
2018. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 2. 16:05
 14/15 anonim ***** válasza:
3 lesz, most a nyáron váltottunk, mert szobatiszta lett. És egyre nehezebb volt nagy méretű egyrészes pizsit találni. Nem szokott kicsúszni a dereka.
2018. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

3 évesem nyár óta 2 részesben alszik, most fogok neki venni egyrészest a télre, mert àllandóan kint van a dereka.

9 éves lányom tavaly télen kért újra egyrészes pizsit, ő màr most is abban alszik, valamiért imádja. C&A-ba vettem neki, de most láttam az auchanba is 164es méretig.

2018. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!