Mekkora kabátot veszel a gyereknek tèlire?

Figyelt kérdés
Kisfiam most hord 98-as mèretet, kabátból szerintem pont 2 méret között van most. 98 vagy 104 vennèl inkább? Félek, nehogy a 98-as kicsi legyen neki, ha aláöltözik, plusz még nő is valamennyit tèlig.
okt. 1. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Márka meg fazonfüggő, de télikabátból ha 2 méret között van, akkor én a nagyobbat szoktam, pedig nem szeretem, ha nagy egy ruha. De pont egy kabátnál szerintem nem gond, ha nem 2 mérettel nagyobb, de egy picivel igen.
okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amekkora a gyerekre jó, kicsit lazábban, nem túl passzentosan
okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
H&M parka kabátot néztem neki, èn sem szeretem ha nagy rá valami.
okt. 1. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy a nagyobbat venném. Idén márciusban még télikabátot hordtunk, az innen még fél év, addig simán nő is annyit. Mondjuk a H&M alapból nagyobb méretezés, szóval valószínűleg a 98 pont jól állna most rajta, de én akkor is a nagyobbat venném már.
okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose vettem nagyobbat azért, hogy alá lehessen öltöztetni.

Olyan kabátot vettem, ami alá nem kellett nagyon alaöltöztetni, hanem elég volt ala egész télen egy hosszú ujjú póló. A hm pont ilyen meleg volt.

Idén mást vettem, mert sajnos nem volt méret.

okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem veszek olyan kabátot, ami alá nem lehet öltöztetni, mert annak eleve passzos szabása lesz, és béna. Most 101 centi, így én vettem 110eseket, mert a 104es kabátok még jók rá tavaszról, de ha nő 5 centit még ősz elején, akkor meg nem lesz jó. Szezon közepén meg nem akartam kabátot venni, ezt a nagyobbat tavasszal vettem kiárusításon.
okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Mindig nagyobbat hátha 2 szezont is kihúz 😅
okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vékony gyerekeim vannak, még sose fordult elő, hogy széltére hamarabb kinőttek volna valamit, mint előbb hosszra, így mindig a magassaguknak megfelelő kabátot veszem.

Pl: a nagy most 130 cm, így 134-est hord. A 128-ast már kinőtte.

A kicsi 112 cm és 110/116-os duplaméretezésűje van. Neki ez tavalyi, akkor volt 105, a 104-es már kicsi volt.

Ugyebár gyerekméretnél az adott centiig ajánlott a ruha, nálunk ezt követik is, ha jó méretezésű az adott márka. Lidl, aldi, hm, next az. Sinsay-ből kell a nagyobb, mert az összemegy.

okt. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Pont ugyan így van a kislányom is 98ast hord tavaly óta most ősszel még jó rá a 98as de télre szerintem már nem lesz rá jó az újja hosszánál hosszábba valószínűleg még jó lenne a 98as is. Lassan nő úgy hogy igazából majd fel próbálja és úgy veszem meg. Azt én sem szeretem ha lóg rajta de szeretem alá öltöztetni (trikó, póló,pulcsi) illetve télen nagyon ritkán van rajta kabát. Inkább egyberészes overált használunk még ha nincs is hó az jobban védi a derekát.

Ha meg gyorsan növő a gyereked mindenképpen a nagyobbat venném.

okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! 95 cm körül van most a legény, 3 éves múlt, nem túl nagy növèsű, de igen legalább fél évet szükség van a kabátra, azért is vagyok bizonytalan. Próbálni sajnos nem tudjuk ezt a modellt, csak online elérhető. Tényleg próbálni lenne a legjobb, de azt hiszem akkor a nagyobbat rendelem meg.
okt. 5. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!