Bundazsák 15 fokban?

Figyelt kérdés

Milyen melegek ezek a zsákok? Egyik leírásában sem látom, hogy hány fokban javasolják.

Az lenne a célom, hogy egy ilyent rakok a babakocsira és akkor a gyerkőcöt benti ruhában belerakom. Ez működhet? Az overál elhagyható?

Vagy kell rá kabát mindenképp?

Ha lehet, nem akarom annyi rétegbe öltöztetni, elég macerás.


Ha ez így nem működik, tudtok adni tippet? Láttam van lábzsák, takaró meg mindenféle.


szept. 29. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

9 es, Attól , hogy szül valaki attól azért ne menjen már el az esze ( ha volt ) ha 15 °-ban bundazsákot akar , akkor mit fogadni rá 0 °-ban ? 3 bundazsákot egymás tetején ?

Kíváncsi lennék , hogy az ilyen ő maga is bundát vesz 15 °-ban, mert a gyerek pont ugyanolyan ember.


És igen, a magyarok agyon öltöztetik a gyerekeket , ezrt nincs immunrendszerük és folyamatosan betegek később, ezzel feleslegesen vitatkozol , mert ez tény.

szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem ment el az esze, kerdezett. Azt se tudja kb micsoda es mikor kell hasznalni, nehogy mar ne lehessen kerdezni.

Igen, tudjuk, itt a balkanon SENKINEK nincs immunrendszere. Ezt mar sok ilyen kerdesnel emlitetted, tudjuk. 😂😂


Na, hoborogj mashol, nem elsz itt, minek jarsz ide sirni?

szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

12 es, Szóval szerinted a kérdező nem tudja , hogy mi az a BUNDA ? 😂😂

Ne égesd már tovább magad.

szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Tudom, hogy te imadod hulyenek beallitani az embereket, ez eltet teged, de nyilvanvaloan tudja mit jelent a bunda szo. A kerdezo nem hulye.

De zsakbol tobbfele van, nem tudja mikor kell hasznalni, miert ne kerdezhetne rola? Nem ertem.


Ez a ki-ha-nem-en mentalitas egyszeruen borzaszto.

szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora babáról van szó. Egy újszülöttnek akit most hoznak ki a kórházból, ha nincs alatta semmi más, csak egy rugi akkor jó. Egy 2 hónaposnak má meleg ilyen időben.


Télen, 10 fok alatt kB 0-6 hónapos korig teljesen jól működik a benti ruha+bundazsák. Tavaly novemberben szültem, kB márciusig így használtuk (ha hideg volt még vékony overált is kellett alá adnom)

szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, hasznos válaszok születtek!

És külön köszönöm annak, aki megértette a kérdésem lényegét, hogy olyan türelemmel és tisztelettel magyarázta el megkeseredett kollégánknak azt, amilyet a stílusa nem érdemelt meg.

szept. 30. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!