Bundazsák 15 fokban?

Figyelt kérdés

Milyen melegek ezek a zsákok? Egyik leírásában sem látom, hogy hány fokban javasolják.

Az lenne a célom, hogy egy ilyent rakok a babakocsira és akkor a gyerkőcöt benti ruhában belerakom. Ez működhet? Az overál elhagyható?

Vagy kell rá kabát mindenképp?

Ha lehet, nem akarom annyi rétegbe öltöztetni, elég macerás.


Ha ez így nem működik, tudtok adni tippet? Láttam van lábzsák, takaró meg mindenféle.


szept. 29. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az igy vastag lesz es melege lesz, de bundazsakbol is letezik millio fele, kulonbozo vastagsaguak. Ha talalsz egy vekonyat, talan mukodhet.


A mienk viszonylag meleg volt, en csak nagyon hidegben hasznaltam es akkor ala egy vekony pamut overal ment (body+nadragra).

szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
A bundazsák kiváltja a kabátot, alá már csak a benti ruhája kell igen. Mennyi idős a gyerek? Én kicsit soknak érzem 15 fokban.
szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Többféle vastag van szerintem. Nekünk volt egy igazán meleg, azt tényleg simán a benti ruhára (body+rugi) adtam mondjuk 5 fok alatt.
szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Overál, van belőle vékony is.
szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a mostani időjárásban a bundazsák még sok. 15 fokban inkább kabát, vastagabb nadrág esetleg sapka elég.

5-10 fok alatt van értelme inkább.

Minap amúgy láttam egy anyukát overálban volt a baba és bundazsákban, nem értette miért sír és akar kimászni a kocsiból a gyerek. Míg egy másik anyuka ott a játszótéren szólt neki, hogy bizonyára túl van öltöztetve- így is volt. Szóval a bundazsák az meleget csinál nagyon még 15 fokban.

szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
15 fokban? Jesszus! Ha nincs szél, akár az átmeneti overál is sok lehet. Simán volt ilyen időben pulcsi + takaróban a fiam, mikor még mózeskocsiban toltam.
szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Neeee

Mit fogsz rá adni ha hideg lesz??

Nadrág plusz kis takaró bőven elég ilyen időben

szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

15 fokban ??

Esznel vagy ?

0 fokban majd !

15 fok a polos / pulcsis ido !


A magyarok hiresek arrol, hogy agyon oltoztetik a gyerekeket, de ez mar azt is ubereli. 🤦🏻‍♀️

szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Azert nem kell rogton “magyarozni”, itt van egy elso babas anyuka (gondolom) aki szimplan csak meg akarja uszni az oltoztetest, mert a baba sir gondolom miatta.

Azert egy babakocsiban fekvo csecsemonek a 15 fok nem a polos ido kategoria, bar nekem se, en fazos vagyok.

Feltett egy kerdest, nem kell bunkozni.

szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja amugy monello csillagot en tudnam ajanlani, mi szerettuk :)
szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!