Vizzel festos szonyeget ki lehet mosni?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok, csak nekunk nem pont ez van, en lidlben vettem:


[link]


A folyamatos hasznalat, ide-oda hurcibalas miatt koszos lett a felulete, de nem tudom, hogy kezzel ki lehetne-e mosni 🙈


szept. 24. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vízzel biztosan lehet tisztítani. Úgy nem jön le? Mondjuk ahogy elnézem műanyagos lehet a felülete, annak pedig a szappan se kéne hogy megártson
szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos sima vizzel nem. Valami enyhe mosogatoszeres oldatra gondoltam, azzal hatha, de oszinten nem is tudom mi lehet belekenve. Minden is :D Mar vagy 8 honapja napi hasznalatban van 🙈Ahhoz kepest meg mukodik, azt hittem eddigre mar tonkremegy. Most lehet en adom meg az utolso kenetet a takaritassal 🤣

Nem muanyag a felulete, hanem szovet, kicsit fenyes feluletu. De biztos ebbol is tobbfele van, a mienk ilyen.

szept. 24. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer lemostam higított folyékony szappannal. Nem lett baja. De nem tudom, ugyanolyan anyag-e mint a linkelt. A miénk nem fényes felületû.
szept. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mint a 3-as válaszoló jártam el. Folyékony szappanos vízzel mostam le. Megszáradt, ugyanolyan jó.
szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!