Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az esőnadrágot vagy a softshel...

Az esőnadrágot vagy a softshell overált betűritek a gumicsizmába, vagy ráhúzzátok a nadrágot a csizmára? Ki hogy csinálja?

Figyelt kérdés

A fiamnak most olyan csizmája van, aminek nincs behúzója. Így eddig én ráhúztam a nadrágot, hogy ne menjen bele felül a víz.

De így is belement. 😅

De ha beletűröm a nadrágot, akkor is belefolyik felül.

Akkor a jó kombináció a behúzós csizma, és abba belehúzni a nadrágot?


szept. 16. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fiamnak behúzós csizmája van, esőnadrággal. Így is úgyis beázik :D
szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem behúzós csizmája van a fiamnak, én beletűröm az overált. De nem megy bele a víz, legalábbis eddig nem ment bele.
szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ráhúzom az overált a csizmára, és alul a gumipántot is a lábára húzom.

Amikor a nadrág belülre került, állt a víz a csizmában. Így száraz

szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről húzom rá. Ha nagyon mély pocsolyába megy, akkor persze belefolyhat így is a csizmába a víz, egyébként nem. Az esőnadrág alja is gumis, rászorul a csizmára, tehát fröccsenő víztől véd, de ha maga a pocsolya mélyebb, mint a csizmaszár magassága, akkor a közlekedőedények elve miatt be fog folyni, mindegy hogy kívül van vagy belül. Ha betűrném, akkor a nadrágszáron lefolyó víz mindenképp a csizmában kötne ki. Mondjuk tudtommal a softshell overál amúgy se vízálló, de az esőnadrág szárán szokott csorogni a le a víz, ott ez biztosan számít.
szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!