Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Első cipő tipegőnek, adhatok...

Első cipő tipegőnek, adhatok tippeket vagy mutatnátok bevált cipőket?

Figyelt kérdés

12 hós baba most kezd el járni, de parázok kicsit a cipőn, mert eddig mindet leszedte magáról…. :(

Ez az egyik dilemmám, milyet érdemes, linkelhettek is példának.


A másik a méret: mire egy zokni cipőt megrendeltem neki, vennem elő a hűvösebb idővel, e amint ha már kicsi lenne… Most azon is agyalok, mennyit hagyjak rá a talpán mért hosszra, mondjuk 1 cm, hogy tuti ne szorítsa?

Próbálom a méretet is belőni épp, meg a cipőt is.


U.i: Nálatok mikor hagyta abba a cipő leszedését? 🙈



szept. 14. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bentre nem kell cipő, sokkal jobb mezítláb, zokniban. Főleg, ha amúgy sem viseli el a lábán. Amíg nem jár stabilan, elég zokni cipő is, aztán ha már rendesen tud járni, én D.D. Step cipőt ajánlok.
szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

Otthonra semmit

Szerintem ha nem jar biztosan akkor az utcan meg ne setaljon.

1-2 het es biztosabb lesz


En nem markat nezem hanem h puha talpu legyen. Amiben mintha mezitlab jarna.

szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

De 12-es, esos, saras, hideg idoben ha kint szeretne setalni, milyen puhatalpu birja ezt?

Oszinten kerdezem, mert en is szeretem ezeket a kis cipoket, de nem szeretnem, ha atazna vagy ha fazna a laba.

szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

Egyfelol ha most tanul jarni akkor nem setaltatnal kint. Plane nem esoben hoban. Majd ha stabilan jar.


Itt kapni olyan csizmat ami puha talpu belelt de vizhatlan. Szilikon a kulso reteg es meleg bundas a belseje, cserelheto van vekony beles is de nyaron elmegy "gumicsizmanak" is. Nagyobb meretben rahuzhato a normal cipore is.

szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem jó a puhatalpú a latyakban sárban, hóban-fagyban. Aki akarja adja a gyerekére a fagyott talajon, mi nem fogjuk az biztos. Liliputit emiatt pénzkidobásnak tartom.
szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja mi most eppen kinaban elunk. Meg fel evig. Itt eleg aok praktikus babafelszereles kaphato.
szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
A D. D. Step barefoot is "puhatalpú", de nem úgy mint rgy Liliputi. Az simán hordható kintre.
szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

Hat jo, kinek mi. Most tanul jarni az en kisfiam is es siman kimegyunk 🤷‍♀️

Miert ne “setaltassam” kint, ha egyszer vegre jar? Termeszetesen magatol, nem en vezetem vagy ilyesmi.

Az egy dolog, hogy nem stabil es neha elesik, neha maszik, de es?


Na mindegy.

szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
D.D.Step volt az első. Szerintem sokkal fontosabb a minőség, mint a szépség, első cipőnek pláne. A méretet pedig úgy számold, hogy 1-1,5 centit számolsz rá plusszban. 😊
szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!