Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Brendonbol hanyas méretű teli...

Brendonbol hanyas méretű teli sapkat vennetek november vegén-december elején születesű gyereknek? 36 vagy 39?

Figyelt kérdés
szept. 8. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Mivel a fejkörfogat számít, inkább a nagyobbat.
szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dec.2 re vagyok kiirva.. teljesen tanacstalan vagyok a ruhakkal kapcsolatba.
szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem november végi a baba, én 37-eset vettem, 4,5 kilós óriás fejű babám született 36 centis fejkörfogattal, de pont jó volt rá.


Egy "normál" méretű újszülött fejére szerintem először hatalmas a 39-es sapka. Persze van aki azt mondja, nem baj ha 1,5 hónapig a szemébe lóg, 1-2 hónapra nem vesz sapkát, meg 50-es ruhát, de én inkább megvettem 1 hónapra is a megfelelő méretet. Akkor inkább ne a Brendonból legyen, hanem használt, de ne lógjon minden 1 hónapig a gyereken.

szept. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, azt hozzáteszem, hogy ne gondold, hogy novemberben születő újszülöttel egy sapka elég lesz egész télre :) Nagyon gyorsan nőnek ilyenkor, február végéig az enyémnek 6 centit nőtt a fejkörfogata, 3 sapkája volt.


Erről jut még eszembe, hogy

hordozóba köthető egy méretes bundazsákot vegyetek, az kibírja a szezont, ne egyenként vastag overálokat. Vastag overálban nem szabad bekötni a gyereket a hordozóba, csak kín lenne vetkőztetni, ezeken a bundazsákokon viszont az övet át lehet húzni és 80 centiig jók (ha nem ilyen óriás bébi mint az enyém még lehet következő szezonra is épp jó lehet babakocsiba).

Alá amikor nagyon hideg volt én vékony plüss overált adtam, aztán vastagabb rugit az otthoni ruhára.

szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vennék a Pepcóban vagy a Kikben olcsóbban, nem sok értelme van drága sapira beruházni.
szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!