Ki honnan szerezte be a babakelengyét?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan oldalt ahol azért elfogadható áron vannak a baba dolgok?

Gondolok itt arra hogy ne 8000ft legyen egy lepedő pl.

Webshop érdekel leginkább.



szept. 7. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Babaszafari.

Regisztrálj, úgy kapsz kedvezményt.

szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Babakirály oldal elég jó

Ruhákat a sinsayről vagy H&M akciósan

szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Az utóbbi olcsóbb, nagyobb a választék és nekem jobb tapasztalatom van velük élőben is.


Ruhákat nem érdemes itt venni, hanem Tesco, Auchan, H&M, Takko, KIK, Pepco - cukik és olcsók. Egyrészt villámgyorsan kinövik, másrészt agyfaszt fogsz kapni ha telibe fossa a 9000 ft-os rugit.

szept. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A dolgok 85%-át használtan vettem, de mondjuk pont ilyet, hogy lepedő, nem. Meg nyilván cumisüvegeket, mellszívót újonnan, ahol olcsón találtam.
szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Újszülött ruhatárat érdemes használtan beszerezni. Szuper áron juthatsz hozzá, és ilyen piciként nem használják el.

Vagy vinteden is kereshetsz, akár címkés darabokat is.

szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyhelyeről, és főleg nem bababoltból vettem.


Lepedő ikeában tavaly 2500 Ft volt 2 db. Vízhatlan matrac védőt valami 1500 Ft-ért rendeltem jukki.hu-ról


Babaruhákat Tescoban, Auchanban vettem akciósan, használtan vettem helyi Facebook csoportból. Bundazsákot, overálokat szintén használtan.

Sinsayről rendeltem még babaruhát, meg textil pelenkát, illetve anyukám vett pelenka anyagot méteráruban és beszegte.

Babakocsit használtan vettem, adapter nem volt hozzá, mert elhagyták azt külön kellett rendelnem, amikor azt rendeltem baba boltból, akkor ahhoz a rendeléshez raktam hozzá ilyen apróságokat, hogy orrszi-porszi, cumisüvegmosó kefe, mosogatószer, sterilizáló zacskó.

Babakádat, mikrós sterilizálót, babafészket ismerőstől kaptam használtan, de ha nem kapok akkor is használtan vettem volna.

Hálózsákot Aldiban vettem.

Cumisüveg, cumi az ingyenes csomagban volt, cumit végül nem használtunk. Cumisüveget egyet vettem kipróbálni "használtan" is (értsd ő is csak egyszer kipróbált, de nem jött be).

Ilyen szülés utáni nyavalyákat (jegbetét és társai) nem vettem előre, mert nem tudni előre, hogy természetes szülés lesz vagy császár, lesz gátmetszés vagy sem, azokért a férjem ment el szülés után Rossmannba.

Pelenkát is csak 2 kis csomagot vettem akciósan valahol, mert tudtam, hogy hoznak ajándékba (1-es pelust 3 csomagot használtunk el végül).

Rácsos ágyat használtan vettem.

Popsikenőcs, fürdető minta volt ingyenes csomagokban, meg írnak fel gyógyszertárit is, először ezeket kell kipróbálni.


Most ennyi jut eszembe

szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!