Miert van mindenki oda a liliputi puhatalpu cipokert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nektek is van rossz tapasztalatotok ezzel a cipovel? Rengeteg facebook csoportban istenitik, ismeroseim is ajanlottak, igy persze en is vettem.


Tenyleg szuper puha, cuki meg szep, de konkretan egyetlen hasznalat utan mar megkarcolodott az anyag, maximum 5 hordas utan (semmi extrat nem csinalt benne a gyerek) mar csunyan kopik az eleje.

A vizet nem birja allitolag, nyilvan oke ne legyen vizallo, de olvastam valahol hogy megkemenyedik az anyag es hasznalhatatlan lesz, ha veletlenul vizes lesz. Ezt a reszet meg nem probaltuk.

Na egyszoval draga es tokre nem praktikus, nem ertem a nagy felhajtast korulotte. Raadasul a csunya kopott, foltos cipoket hasznaltan akar 5-6 ezert is aruljak. Na ezt meg foleg nem ertem, miert?? :D


Van nekunk meg dd step es hopphopp puhatalpu, na azok sokkal tartosabbaknak tunnek nekem, legalabbis parszor voltak a gyerek laban es semmi baja az anyagnak. Nalam ez mar nyert ugy :D


aug. 24. 07:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, ezt akartam is irni, hogy alapvetoen nagyon szoros a gumi, ez is lehetne egy negativum.

Nekunk pont jo lett, de a kisfiamnak nincs mar olyan pufi laba, mint regebben.


Persze vannak ezek a fuzos cipok, ha jol latom azokban nincs gumi, de pl melegebb idoben inkabb a szandit adnam ra, nem ezt.

aug. 24. 10:38
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A puha bőr nyilván megkeményedik ha vízbe áztatod, ha rácseppen a víz, attól azért nem lesz baja. Mi használtunk tappancsost, de főleg itthonra. Meg egy kis csizmát télen. Nem lett semmi baja nekünk. Az meg, hogy 1-2 használat után megkopik, hát na :D Bármelyik cipőjéről elmondhatom, amit azóta használ, hogy az első használattal lerúgja az elejét 😁 Pedig nincsenek szétgyalázva a cuccai, mikor elkezdett járni sem esett kelt, úgyhogy azért lehet hogy a liliputik olyanok mint új korukban. Viszont mióta motorizik meg biciklizik valahogy az első használatnál megsérül a cipő (nem liliputi). Szerintem is marha drága különben. Én használtan vettem neki, de gyakorlatilag új volt.
aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vékony gyereklábra teljesen alkalmatlan, hordhatatlan. Nekünk ennyi a tapasztalatunk. Kettőt vettunk, azonnal adtuk is tovabb, konretan több mint ketszer olyan szeles volt mint a lányom laba (hosszra jó volt). Igaz mi azóta is a vékonyabb kialakitasú cipőket/szandalokat vesszük.
aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hamar látszódik a használat, de aztán végül sokáig bírta nálunk. 3 gyerek hasznàlta, kicsit lukas is volt az orra már, de attól még jó volt.

Végül más vált be sokkal jobban (tikki)

aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én legelső cipőnek vettem, amikor még csak totyogott, de tök jól bírta. Szeptembertől novemberig hordta a fiam, gyakorlatilag hibátlanként tudtam elrakni. Utána már rendes cipőket vettem, mert elkezdett futni meg jött a hideg is. Második babának elraktuk, erre a kezdeti szakaszra, nálunk bevált. De ezek szerint ez csak szerencse volt.
aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Biztos hasznalattol is fugg, nem jar meg olyan nagyon stabilan, lehet jobban huzza a labat es nem emeli elegge, ez a baj, passz :D

De akkor valtozo, hogy kinel mennyire kopik.

aug. 24. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!