Miert van mindenki oda a liliputi puhatalpu cipokert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nektek is van rossz tapasztalatotok ezzel a cipovel? Rengeteg facebook csoportban istenitik, ismeroseim is ajanlottak, igy persze en is vettem.


Tenyleg szuper puha, cuki meg szep, de konkretan egyetlen hasznalat utan mar megkarcolodott az anyag, maximum 5 hordas utan (semmi extrat nem csinalt benne a gyerek) mar csunyan kopik az eleje.

A vizet nem birja allitolag, nyilvan oke ne legyen vizallo, de olvastam valahol hogy megkemenyedik az anyag es hasznalhatatlan lesz, ha veletlenul vizes lesz. Ezt a reszet meg nem probaltuk.

Na egyszoval draga es tokre nem praktikus, nem ertem a nagy felhajtast korulotte. Raadasul a csunya kopott, foltos cipoket hasznaltan akar 5-6 ezert is aruljak. Na ezt meg foleg nem ertem, miert?? :D


Van nekunk meg dd step es hopphopp puhatalpu, na azok sokkal tartosabbaknak tunnek nekem, legalabbis parszor voltak a gyerek laban es semmi baja az anyagnak. Nalam ez mar nyert ugy :D


aug. 24. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Én sem értem. Mi kaptunk, nekem a gyerek nem volt hajlandó hordani.


Ahogy azt sem értem, miért lett divat a szupinált cipő.

Veszik orrba szájba, holott ha a gyereknek nincs szüksége a szupinálásra, több kárt tehet mint hasznot. Ha nem vagyok biztos a gyerekem lábába, elviszem ortopéd dokihoz, aki elmondja mi a teendő. Nem én random veszek szupináltat, mert most az a menő.

aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekunk sok liliputi puhatalpunk van, ezeket nem divatolni hordjuk, hogy gaz legyen, hogy kopott az eleje, puha borcipo, nyilvan nem birja a vegtelensegig. Egy ddstep barefoot sem olcsobb, az sem gyonyoru egy ido utan. Mellesleg annyira puha, hogy azt aztan siman veheted hasznaltan, es ha nem lyukadt ki, meg te is eladhatod boven.
aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

En se azert vettem, hogy “divatos” legyen, nyilvanvaloan termeszetes, hogy serul az anyag.

De mar 1 hasznalat utan? Aztan lassan meg olyan kopott,felek kilyukad, pedig hordta kb 10 alkalommal.

Lehet, hogy en varok tul sokat, hogy egy icipicit tartosabb legyen, vallalom :D


De pl a ket masik cipo sokkal jobban birjak nalunk szerencsere, nyilvanvaloan ezek is kopni fognak, de egyelore 5 hasznalat utan meg nincs rajtuk semmilyen serules, csak a talpon latszik, hogy volt hordva kint is.

Olcsobbra jon ki valamennyivel, dd step foleg, mert azt szemelyesen is meg tudtam venni, nem kellett rendelni, de igazabol itt most nem azon van a hangsuly, hogy mennyibe kerul, hanem az ar-ertek aranyon.

aug. 24. 08:17
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak is volt, mert kaptuk. Cuki, de valóban sérülékeny, tisztítani nehézkes, így magamtól tuti nem vennék.
aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ezzel csak én vagyok így. Mi is ajándékba kaptuk, kétszer volt rajta, már úgy nézett ki, mintha ezer éve hordaná, és minimum sziklát mászna benne.
aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt amikor a kislányom járni kezdett, kívülről nagyon szép volt, nem látszott rajta hogy hordta, pedig kint az udvaron is használta ha szép idő volt. Viszont nem tudom milyen festéket használnak, mert ahogy egy picit is megizzadt a lába benne, egyből befogta a zokniját, ki sem tudtam belőle mosni a piros színt. Emiatt nem is vettünk belőle következő méretet, zavart a tudat hogy ki tudja mi oldódik ki belőle.
aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Huhh hat ez is nagyon erdekes! Na nalunk speciel nem fogta be a labat :D
aug. 24. 08:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kis bordópiros cipő volt egyébként, sajnáltam. Gondolom ha natúrabb színű nem fog.
aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk. Nem lett jó dagi lábra, szóval ahogy írták szétvágtam a gumit hogy nagyobbra cseréljem, de sikerült kihúznom és újat már nem tudtam a helyére fűzni.. Mire eljutottam volna varrónőhöz hogy kicserélje már átnőtte.. ez mondjuk nem a cipő hibája de én azóta nem vettem. Jól el van a dd step cipőkkel/szandikkal.
aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem, mert hogy milyen klassz. Nem akarok sarkos lenni, de inkább egy silány szar, ami legalább drága.

Látom csoportokban, hogy a totál kuka érett darabokat is több ezerért adják.

A mienk 3 ! alkalom után úgy nézett ki, mint egy agyonhordott darab.

aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!