Sinsay gyerekruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
aug. 4. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Ár-érték arányban tökéletes. Én még nem fogtam ki rosszat, nagy mennyiségben csak ott vásárlok.
aug. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Sokat vettem ott talán egyszer futottam bele olyanba aminek a minősége nem volt olyan jó. Viszont a méret kapcsán úgy vettem észre, hogy husib babáknak eggyel nagyobb méret kell. A fiam vékony testalkatú neki ami jó az a barátnőm husibb lányára szűk volt. Pedig papíron egy méretben vannak.
aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Babaruhákból (body, rugi, kisnadrág, legging) nem vettem még rosszat. 80-as méretig van tapasztalat.


122-140-es fiú ruha:

Rövidujjúból és vékony hosszú ujjúból már vettem olyat, ami eldeformálódott, akár az első mosásnál a varrásnál, vagy összeugrott, anyagra is túl vékony a legtöbb.

Pulcsiból tudok jót venni, de bolyhosodásra hajlamosak.

Melegítőnél valahogy nem találok jó fazont, sok a mély ülepű, ami sehogy sem áll a gyereken, a joggerek jobbak, anyagot itt is érdemes figyelni.

Farmerok nagyon jók.

Mellények, dzsekik is mindig jók voltak, max egy mérettel nagyobb kellett.

Boxert is vettem már jót, de azok sokkal kisebb méretezések és elég vékonyak.

A zoknikat nem szeretem, rettentő szűk fazonúak és totál műszál.


Összességében nem rosszak, ár-érték arányban főleg, rengetegszer van hatalmas akció, én általában itthoni darabokat veszek ott.

aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Meglep a sok jó vélemény, mert nekem más tapasztalataim vannak. Szerintem rendkívül változó, zsákbamacska a minőség. Eddig 62-104 méretekben van tapasztalatom. Valamennyit javít most az, hogy be lehet írni véleményt, segít abban, hogy mekkorát érdemes venni, pl.nemrég rendeltem baba kategóriás 92-es nadrágot a 100 centis gyerekemre, mert írták, hogy min. 2 mérettel el van számozva és így lett pont jó. Meg ha nagyon gáz a minőség, azt írják. Elvileg kb. 92-98-as méretig baba, aztán meg 2+ éves, de érdemes nagyobb méretnél is követni a baba kategóriát pont azért, amiért a H&M-nél is, hogy ugyanaz a modell olcsóbb, a méret meg van hogy nagyobb.

Nekem a nyúlósabb szövésű pamut body-k mindig 2 méretet mentek össze a mosásban, de kombinált hőszivattyús mosó-szárítógépről volt szó, 1600-as centrifugával, s az a tapasztalatom, hogy a 800 fordulat/perc az a sebesség, ami nagyjából békén hagyja a textil méretét, a magasabbak már zsugorítanak.

Rendszeresen futottam bele olyan gáz minőségi problémákba, hogy pl.a vadiúj bodyról lerepült a patent az első nyitásnál, vagy nem anyagában volt festett egy csíkos body, hanem rámázolták a csíkokat, emiatt vastag és töredező lett az anyag, néha förtelmes büdös, penész vagy gumi vagy beazonosíthatatlan csípős vegyszerszagú babaruhák érkeztek vagy leggings egyik szára 5 centivel volt hosszabb a másiknál vagy rosszul tüntetik fel az anyagösszetételt, termékjellemzőket. De más ruhadarabokból voltak nagyon jó minőségűek is. Nagyon jók az esőkabátok, esőnadrágok, sokszor jó ár/érték arányúak a felsők. A pulóvereknél vigyázni kell, mert általában sokkal szélesebb és rövidebb a valóságban, mint a termékfotón. Zoknikat sosem vettem ott, mert a Müllerben vettem eddig, fehérneműt meg egyszer vettem, de soha többet, szörnyű anyaga volt.

aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14# hú te sajnos nagyon beleszaladsz ezek szerint. 4,5 éve onnan rendelek. Talán 1-2 ruha volt ami elcsavarodott mosás után, de nekem a többivel semmi probléma nem volt.
aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vegyes. Én játszóteres meg ovis "zúzós" ruháknak vettem fiamra gatyát meg pólókat, hát elég random. Van ami meglepően jó, sárban-fűben, csúszva-koptatva is, de volt, ami rettenetesen silány anyagú volt. Szárítógép is kurtított a hosszán, de ezt beleszámoltam a rendelésnél, amikor méretet választottam. Bár volt, hogy két azonos méretű nadrág közt már kicsomagolva is volt vagy 10 centi hosszkülönbség. Összességében az olcsó kategóriás ruhát "elhasználni" játszóterezésre teljesen jó, a kicsit drágábbakat én hagyom, annál beljebb vagy egy leértékelt f&f, lupilu, vagy h&m ruhával. Babaruhákat nem rendeltem onnan.
aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szia szerintem elég jók 🙂 csak onnan rendelek a kislányomnak .

Ha valami nem jó cserélik .

Nem régibe vettem egy kislány cipőt hamar lekopott, cserélték

.

aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Még eddig mindig azt kaptam amit rendeltem 🙂
aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!