Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használt hordozókendőt szeretn...

Gabi86 kérdése:

Használt hordozókendőt szeretnék venni, de csak postázás után tudom megnézni, mert nem egy helyen vagyunk, ti megvennétek îgy?

Figyelt kérdés
Rugalmas kendőről van szó,5m hosszú és a márkája liliputi.mi a véleményetek ezekről a kendőkről.mert nekem ez îgy elég lutri,hogy jót kapok e.ja és még îrnátok erről a márkáról hogy mit kell tudnom róla mire figyeljek.mert teljesen kezdô vagyok e téren.segîtenétek.tényleg jobb a használt mint az új?előre is köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 16. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ide írj:

Babahordozás - kérdések és válaszok (FB csoport)

Hordózási tanácsadók és tapasztalt hordozó anyukák válaszolnak


Rugalmas kendőből (főleg nem a Liliputiból) egyáltalán nem biztos hogy jó a használt, mert nagyon hamar kinyúlik. Szövött kendő, amiből jó ha használt, betört.

Arra is ügyelj, hogy a rugalmas Liliputi 5, de max 7 kilóig lesz kényelmes, utána nyúlik, nem tart.

2015. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is használtan vettem, postázás útján jött és megállapodtunk a csajjal, ha nem jó, szakadt, vagy valami bármi baja van, akkor visszaküldöm. Nyilván ez bizalmi játék, de nálunk nem volt gond. Illetve én addig nem utalnék, amíg nem kapom meg. Postán is van utánvétes csomagküldés, kinyitod a csomagot és akkor kifizeted. Mi így beszéltük meg és a postás is normális volt, hogy megvárta.

A használt annyiból jobb, hogy ha jó minőségű a kendő, akkor jó puha lesz a használattól. Amúgy egy új kendőt, ha kimosol, kivasalsz, már sokkal könnyebb kötni, kényelmesebb viselni és benne lenni is. Nekem egy Lanám van, ez hosszúkendő, 2 hetes kora óta használjuk a kisfiammal, most 7 hónapos és a mai napig úgy altatom, hogy beleteszem (már a hátamra), megkötöm 5 percen belül alszik, aztán megy a kiságyba. Nálunk ez oldotta meg a hasfájást és a legelviselhetetlenebb nyűgös, fogfájós, oltás utáni szenvedős időszakokban csak kendőben szeret lenni és nyugszik meg.

2015. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem szövött kendőm van, nem rugalmas, ezt nem írtam.
2015. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utánvétnél sem bonthatod ki a csomagot. Elvileg a postás át sem adhatja, míg ki nem fizetted.
2015. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.7 hónapig használta a kendőt.igazából ez egy klubb és itt árulnak anyukák és ő azt îrta itt mindenki bîzik a másikba.nem tudom.igaz a lányom már nagy21 hós de a tesójának szeretném.majd alszom rá egyet meg várok még pár választ.aztán majd döntök
2015. márc. 16. 14:38
 6/9 A kérdező kommentje:
2015. márc. 16. 14:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez lenne az.nem tudom hogy ebből (kép alapján)tudtok e tanácsot adni
2015. márc. 16. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:

én meg merném venni. hogy használt-e vagy új csak szövött kendőnél érdekes, rugalmasnál nem. amire figyelj: alaposan járj utána hogy hogy kell benne JÓL hordozni, mert iszonyat nagy blődségek keringenek még a gyártók honlapján (!) is, nemhogy a youtube-os önjelölt "hordozási szakértők" videóiban.


[link]

[link] (ez a kendő erősebb mint a liliputi, azzal csak előre lehet kötni)

2015. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket és a segîtséget.
2015. márc. 16. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!