Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót ajánlatok?

Milyen hordozót ajánlatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapos babánkkal költöztünk fel a fővárosba vidékről. Úgy gondolom, hogy Pesten kevésbé praktikus a babakocsi, szeretném kipróbálni a hordozókendőt, de nem tudom, hogy fogjak hozzá. Próbáltam utánanézni neten, de belefulladok az információkba, márkákba, technikákba. Milyet keressek/vegyek? Hol? Hogy kell használni? Láttam, hogy vannak ilyen klubok is, de ezek nem érdekelnek, mert nem vagyok jó az ilyen jellegű barátkozásban. Tudtok segíteni? Köszönöm.

2013. szept. 6. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapvetően nem vagy jó a barátkozásban, nem mennél le a klubba és első kendő lesz, én a helyedben lemennék a liliputi bababoltba. Egy picike bolt a lövőház utcában és egy nagyon kedves csajszi az eladó, minden kérdésedre válaszol.


mamami.hu- bár itt is sok az info


Vannak nagyon szuper kendők, a nandut nem ajánlom. A rugalmas kendő nagyon jó kisbabákhoz, de kb. egyéves korig. A csatos hordozó még nem ajánlott ülni nem tudó babáknál. A Mei tai sem annyira. Egy szövött kendő mindent visz és 0-4-5 éves korig lehet használni. Csípőn, elől, hátul. Babahintaként... :)


Ezt az oldalt nagyon szeretem: [link]


Simán vehetsz pl. mamamin áron alul használt, jó állapotú kendőket. Ami azért jó, mert be vannak törve, puhák, kényelmesek, könnyebb velük kötni.


Merre laksz? Megkérdezhetem?

2013. szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! II. kerületben lakom, úgyhogy a Liliputi bababolt különösen jó ötlet. És az oldal is tetszik. Húh, kicsit még nagy kalandnak tűnik, de azt hiszem, megéri majd belevágni.
2013. szept. 7. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
tündérputtony deluxe mei-tai. Most akciósan vettem 12300 Ft-ért, nagyon szeretem.
2013. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!