Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Leakarom cserélni a nagyon...

Leakarom cserélni a nagyon nehéz babakocsinkat, könnyű sportra. Viszont eszembe jutott, hogy télen a hidegbe is a sportot használjátok vagy hogy?

Figyelt kérdés
16hós. és már nem bírom a nagy kocsit,nagyon kényelmetlen nekem. Szóval ha veszek egy kisebbet akkor télen is azt használhatom ? Vagy ti hogy használjátok?
2013. júl. 29. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a nagy kocsim(12kg), azért volt nehéz mert az autóba ki-be kellett cipelnem. Ezért vettünk egy könnyü kocsit ami az autóan volt mindig, és ha autóval mentem valahova könnyen kikaptam. Viszont mi sokat kirándultunk és utazunk(repcsivel is), így olyan kellett ami könnyü, 1 részes(nem szédszetehtö), de telejsen dönthetö, stabil jó kocsi.

A nagyot a faluban használom ez a bejáratunknál van leparkolva. A másik meg az autóban.

A kicsi az egy römer b-mobile, már van újabb változata a b-agile.

2013. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 14,5 hónapos, 10 hónaposan cseréltem le a nagy dög lengyel babakocsit Baby Design Elf-re.

[link]

Tökéletes sportkocsi, van hozzá lábzsák.

A kérdésre a válasz: akkor már úgysem nagyon ül el kocsiban, mindenképpen overáll és csizma/bakancs lesz rajta. Simán elég neki egy vékony lábzsák is. Én az elsőnél szinte egyáltalán nem használtam a lábzsákot, ő jún. 30-i, tehát a tél közepén vannak a "félévei".

Ja, és nagyon ócska utakon használom, simán bírja a kocsi.

2013. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyári születésű volt a kisfiam.. Tehát az első évben a nehéz babakocsit használtuk, aztán 1 évesen kapta a sport kocsit. Másfél éves volt mikor újra tél lett és természetesen vettem bele egy bundazsákot és kész. Sosem fázott.. még síelésre is a sport babakocsit vittük, volt a gyereken overál, sapka, minden. Ha nagyon aggódsz vegyél bele egy szörmét amit kifejeztetten babakocsiba való, de szerintem a bundazsák elég lesz. A lábzsákot én nem használtam. Ugyanis a hátának is kell a meleg télen. Én féltem, hogy csak a lábzsákkal megfázik :))


Nekünk peg perego SI van.

2013. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!