Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy oldjatok meg a 2-3 eves...

Hogy oldjatok meg a 2-3 eves gyerekkel a plázás bevasárlást vagy hosszu kirandulást, bevásárlókörutat? Babakocsival?

Figyelt kérdés
Nem spar meg tesco meg ilyenekre gondolok, hisz akkor betesszük siman a bevasarlókosár ülésébe. Hanem mikor boltról boltra pl jártok plázába. Az en fiam 2,5 éves és allandóan ráfigyelnem nehéz, mert elszalad vagy megall valahol es áll csomó ideig így nem tudunk a férjemmel semmit nezni miatta. Már babakocsit nem használunk 1 éve, igy küszködes bármilyen ilyen bevásárlás. Meg amugy tönkre is ment a sportbabakocsink ogy tavaly kidobtuk. Érdemes lenne egy Buggy-ra beruházni? Vagy ti hogy oldjátok meg az ilyesmit ennyi idős vagy kicsit idősebb gyerekkel? Nem ciki a sport babakocsi? Mert egyszerűen órákig nem fog jönni a lábán, az fizikai képtelenség, meg sokszor megyünk vagyis mennénk ilyen túra szerű sétára, de a gyerek max felórát bír sétálni. Szoval nem lenne ciki néha beleültetni? Kinéztem egy Joie Buggyt.

júl. 13. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Úgy, hogy egyikőnk ottgon marad a gyerekkel a másik meg megy vásárolni...

Vagy nagymama marad a gyerekkel, mi megyünk vásárolni.

júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Én mindig jártam a fiammal mindenhova, így megszokta ezeket a köröket, megtanult viselkedni, együttműködni. Mióta jár, nem volt babakocsiba. Kisgyereket meg már nem tennék Babakocsiba. Élelmiszer, dm, rossmannba otthonról megrendelheto csak át kell venni. Ruhákat tudnék max így elkepzelbi, de akkora értem mi több óra hossza egy plázába. Mi busszal járunk, körbe megyünk kB 5 bolton, beulunk enni, közbe egy játszó /kávé és teljesen jók vagyunk 3 óra alatt.
júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Plázázni nem vinném a gyereket, maradna otthon a másik szülővel
júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én se vinném, nekik ez kínzás
júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Hosszú, nézelődős plázázást gyerek nélkül csinálok. Gyerekkel csak gyors, célirányos vásárlást intézek, mást nem
júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Direkt plázázni nem szoktam, csak ha valami konkrétat akarok venni. Vagy babakocsi (lehetőleg alvásidőben, jól alszik a babakocsiban), vagy nekünk közel van Budapesten az Árkád és ott lehet kisautós bevásárlókocsit kölcsönözni (ingyenes, csak kaució van), ezzel a legtöbb üzletbe be lehet menni. Hétköznap délelőtt mindig van szabad kocsi, direkt olyankor megyek.
júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Hasonló cipőben vagyunk, de a babakocsit már nem igazán tűri, vergődik benne. Most azt a szülőkaros triciklit néztem ki amit át lehet alakítani többféleképp, de ezt se használhatjuk sokáig...

Kismotorral azért valamennyire jön, de arról is mostanában lepattan és menne amerre gondol épp.

júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Esernyőre csukható babakocsit akartunk venni, hogy kisebb helyet foglaljon a kocsiban ha már úgyse használjuk, de még az üzletben se tudtuk beleimádkozni próbából már 2x. Úgyhogy szerintem a babakocsi kizárt hogy működne nekünk.
júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Online veszek minden olyasmit, amit plázában lehet kapni. Nem kinzom ezzel se a gyereket, se magamat.
júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tengünk lengünk plázában a gyerekkel. Ha erre lenne igénye valamelyikünknek, akkor egyikünk megy, a másik marad otthon a gyerekkel, vagy bébiszitter és gyerek nélkül megyünk, ketten.

Ha csak célirányos, 3-4 üzletbe beugrós vásárlást tervezek, akkor mindig megkérdezem jön-e a lábán, vagy vigyük a babakocsit. Általában az a válasz, hogy vigyük. Hol benne ül, hol jön, de nagyon gyorsan elunja magát a babakocsiban, elkezd nyafogni, tekeri ki magát, kimászik, stb. Ha kiveszem, akkor meg elkezd ő is bevásárolni és nem győzök pakolni utána... Szóval ha én nyugalmasan nézelődni szeretnék, akkor egyszerűen nem gyerekkel megyek.

júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!