Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 éves gyereket ciki már...

2 éves gyereket ciki már babakocsiba tolni?

Figyelt kérdés

Tud járni,sőtt szaladni is.

De gyakran elfárad a nagyobb távokon,én pedig nem bírom otis es a szatyrokat is.


2023. jún. 12. 19:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Soha egyik gyerekemmel sem mentem kismotorral, nem is akartam. Triciklink sem volt, totál feleslegesnek tartom, 2,5 éves korig simán babakocsiztunk, babakocsizok a legkisebbel is még mindig. Ha gyalog engedném sosem érnék oda se az iskolába sem az oviba a 2 naggyal..



Ennek ellenére még is mindegyik tudja, hogy fogni kell a kezünket, megállni körbe nézni.. és rollerezni is simán tud a 2 évesem.

2023. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
Én nem használtam már 2 évesen, de nem is mentünk gyalog olyan távra. Kb 5 perc séta volt tőlünk a buszmegálló és a buszmegállótol a bölcsi, ez simán megugorhato volt még szatyrokkal is, mert a bolt is utba esett. Ha 20perceket kellett volna gyalogolni akkor tuti toltam volna, kismotort, futobicilit a forgalmas utcák mellett nem érezném biztonságosnak 2 evessel csak kevésbé forgalmas környéken mentünk úgy.
2023. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút nem ciki! A véleményem az hogy ez gyerekfüggő. Ha a gyermeked még szereti vagy élvezi a babakocsis sétákat akkor azt kell tenni. Ne érdekeljen hogy mit szólnak mások! Ha a kicsid ezt kívánja akkor legyen neki így szép napja. 🥰
2023. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%

3.25 éves a lányom (xD), és még mindig nem adtuk el a babakocsit. Legutóbb szeptemberben használtuk nyaraláskor. Nem merem eladni, mert megint menni akarunk nyaralni, viszont a lányom nem csak enyhén hipoton, de emellett még UTÁL, GYŰLÖL sétálni. Játszón szaladgál, az megy. De sima séta... 5 másodperc után anya vegyél feeeel!!! 😭

Persze nem veszem fel mindig, de egy egész nyaralást nem bírnánk ki az biztos. Szerintem még vinni fogom a babakocsit 🤷🏼‍♀️

2023. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ikreim vannak, el sem tudom képzelni az életünket babakocsi nélkül.
2023. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem. 3évest is beleraghatsz még
2023. jún. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki
2023. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 NTBS ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne.
2023. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%

2 éves még nem ciki, de ha óvodás korú gyereket látok babakocsiban nekem automatikusan az ugrik be, hogy biztos sérült (mármint valamilyen fogyatékossággal küzd).

Ha téged ez nem zavar, akkor addig tolható babakocsi an, ameddig szeretnéd.

2023. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kicsi 1,a nagy 3 éves,és van egy tesóbabakocsink.A vasútállomás 1 óra sétára van felnőtt lábakkal.Szerinted mennyi idő lenne kiérni a 3 évessel?És el is fáradna.Ha esik az eső,vagy nagyon melegben kell jönni-menni, akkor megint ha elfárad,akkor beleül,és már siethetünk is.Hosszabb úton,ha elalszik, akkor a vállamin cipelném?Nem mindenki jár a wc-re is autóval ám.Nem,nem ciki.De nekem a vásárban,vagy a repülőtéren a gyerek hám sem az,hanem hasznos biztonsági felszerelés,más meg szörnyülködik rajta,ahogy azon is,hogy csatos hordozóval járunk túrázni,és ha elfáradnak a gyerekek, akkor a hátunkon visszük őket tovább.
2023. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!