Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy 2 éves gyereknek szuksege...

Egy 2 éves gyereknek szuksege van meg babakocsira szerintetek,ti tolnatok egy 2 evest babakocsiba?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

3.5 éves koráig toltam a lányom. Pont lekakkantottam,ki mit gondol.

Hipotón,sétálni akkor még nem bírt. Így egyszerűbb volt.

Szerencsére nem vágyott ki belőle annyira (van azért több problémája is.)

2022. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
A lányom csak azért szokott le 2 évesen a babakocsiról, mert megszületett a kistesó. De testvér fellépő kellett neki. Ha nincs kistesó, simán toltam volna még, főleg nagyobb sétákra.
2022. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyerekfüggő. Én kisfiam 2.5 éves, fáradhatatlan. Simán sétál órákat is egyhuzamban. Mióta megtanult járni, nem használjuk a babakocsit. Én örülök neki, legalább azt nem kell cipelni, pakolgatni.

Te tudod, hogy a tiéd mennyit bír.

2022. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mondjuk az én kisfiam, soha nem szerett babakocsizni. Triciklit is vettünk neki, tök feleslegesen, mert azt se szerette.
2022. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Mi nem használjuk 1,5 èves kora òta. Triciklizni járunk vagy gyalog mindenhová, elèg sok időbe telik, mìg elfárad. Most 21 hònapos :)
2022. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Mi lassan 3evesen is hasznaljum. Sokszor csak setal mellette, de haamr elfarad, aztan cipelhetnem.
2022. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém 9 hónapos korában kezdett járni, legtöbbször sétáltunk, de 3 éves koráig ha épp sietősebb dolgom volt simán beleültettem, hogy haladjunk.
2022. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemmel még 3 évesen is előkerült, a második 1,5 éves volt, mikor eltettem. Hegyoldalba költöztünk, egyszer leszenvedtem innen, közöltem, hogy soha többet :D viszont a gyerek is jobban szeretett sétálni, a nagy lusta volt ikyen téren. Illetve mi hurciztunk is, szóval ha nagyon kellett, azzal is ki tudtam váltani a babakocsit.
2022. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!