Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy 2 éves gyereknek szuksege...

Egy 2 éves gyereknek szuksege van meg babakocsira szerintetek,ti tolnatok egy 2 evest babakocsiba?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
52 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Persze, miért ne tolnám?!
2022. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Sose az a kérdés, hogy a 2 évesnek szüksége van rá, hanem hogy a szülőnek van-e szüksége.

Egy 2 éves megoldja, hogy ne sétáljon, ha fáradt, nyűgös, álmos... a kérdés, hogy a szülő hogy akarja megoldani: autó, tricikli, hordozó, cipelés vagy babakocsi.

Mi bőven használtunk ennyi idősen, mert ez volt a legegyszerűbb nekünk.

2022. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
cipelheted is! :D
2022. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Èn màr nem babakocsiztattam ennyi idősen, de minden szülőnek magànak kell eldöntenie, hogy nekik mi vàlik be. Kisgyerekkel lassabban lehet haladni, csomagok mellett mindig kell legyen szabad kezed, ha ùtközben elfàrad nem tud aludni, ezeket figyelembe kell venni. Cserèbe jobban edződnek az izmai, többet mozog, megtanul biztonsàgosan közlekedni.
2022. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Eldöntöd. Egy rövid sétára én nem vinném, de ha hosszabb programot, vásárlást tervezel igen. Nyűgös lesz, unatkozik, alszik, akkor cipelni. Belefér a játék az aljába, szerintem ilyenkor praktikus.
2022. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
(Most tervezunk egy kisebbet venni,erre iranyul a kerdes)
2022. szept. 6. 12:43
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
A lányom jövő hónapban lesz 2,5 éves. Alapvetően már nem használjuk,de nyaralásra vittük magunkkal,mert egy városnézés könnyebben lebonyolítható. Sőt most hétvégén is abban volt a szüreti fesztivál alatt. Cuccokat beraktam a kocsi alá, ha elfáradt beleült, ennyi. Jövőre már nem fogom használni.
2022. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha mi elmegyünk boltba vagy játszótérre az oda-vissza 4km kb. Ennyit biztosan nem sétálna, nekem meg a csomagok mellett nincs erőm még őt is cipelni. Tricikli megoldás lenne, csak az első km-en olyan a járda, hogy nem tudnám tolni. Viszont kisebb utakra mi is sétálunk.
2022. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudod ,hogy eddig használtad-e vagy sem?! Minden családban más szokások, körülmények vannak. Más aki falun lakik, kisvárosban, belvárosban, kisvárosban, ki hová jár el, vagy otthon ül. Ezt neked kell tudnod, hogy hadználnád-e. Az,hogy én leirom csak akkor használom, ha megyünk pl plázába, vagy kirándulni akkor használom, mert amugy falun belül biciklivel járunk, ez neked segítség?! Nyilván ha te olyan helyen laksz ahol nem tudsz ,mersz biciklivel közlekedni nem segítség.
2022. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Csak ha boltba, vagy a városba mentünk, sétához nem használtunk azóta, hogy tudott menni.
2022. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!