Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul, miért...

Mit csinálok rosszul, miért csomósodik be a tápszer?

Figyelt kérdés
Leírom hogy csinálom: száraz cumisüvegbe teszek 3 mérőkanál tápszert, rá 90 ml meleg víz, összerázom, újabb 3 kanál tápszer, rá 90 ml víz, összerázom és mégis sokszor csomós. Hipp 3-as tápszert használunk, 8 hónapos koráig anyatejes volt, 2 hónapja elapadt a tejem és tápszert kap reggel. Hogyan készítsem el, hogy ne kelljen leszűrni?
2008. nov. 13. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia,én ugy szoktam hogy felforralom a vizet,rá a tápszert összerázom és kész,viszont nekem a tejpép csomosodik össze :(
2008. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig ugy csináltam, hogy beletöltöttem a a vizet a cumisüvegbe, beleraktam az adott mennyiségű tápszert és jó erősen összeráztam,nekem soha nem csomósodott össze:-)
2008. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor én bonyolítom túl, de mentségemre nem én találtam ki, ez van a tápszer dobozán..., kipróbálom reggel, amit írtatok, köszi!:-)
2008. nov. 13. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanezen akadtam ma ki én is, és később vettem észre, hogy a dobozra az van írva, hogy hideg vízbe kell tenni. (Felforrázott és utána lehűtött)

Nem is csomósodott össze.

(Külföldi tápszer, de lehet, hogy ez a trükkje a tiédnek is.)

2008. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is kimérem száraz üvegbe a port, ráöntöm a felmelegitet vizet (babavizet, azt nem kell forralni) és összerázom. Soha nem csomosodik össze.

Miért két részletben teszed bele a port?


Nem hideg vizzel, hanem 40 fokra lehütőtt vízzel kell összekeverni!

2008. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most elolvastam mégegyszer és már én sem tudom mi a fenének teszem két részletben a port, mert csak a vizet írja két részletben...Előre felforralt és már kihűlt vizet mikrózok fogyasztási hőmérsékletre és azzal kavarom. De kipróbáltam és tényleg az volt a baj, hogy két részletben poroztam-vizeztem, még egy hülye tápszert se tudok bekavarni...:-) Köszi Csajok!
2008. nov. 13. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első vál.nak üzenem,h a tejpép nálam is csomós marad.Én botmixerrel megkeverem,olyan sima és krémes,h csak na!
2008. nov. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!