Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyszor adtok teat egy nap 2...

Hanyszor adtok teat egy nap 2 honapos babanak nagy melegekben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer sem. Sokkal jobb neki a forralt és lehűtött víz. Fél óránként megkínálom vízzel.
2010. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egyszer sem adtam, mert csak szopott.

2010. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2 hós baba még többször szopik, elég neki tej, de ha nem, akkor inkább a forralt, hűtött víz a javallt (én is azt adtam a fiamnak).

Nekem most 6.5 hós a fiam, de van amikor nem is iszik vizet, elég neki amit szopizik (még minden etetés után van szopi).

Ne aggódj, úgyis nyűgösködik, ha szomjas! :)

2010. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En is igy gondoltam, csak sokan leszoltak,hogy mert nem adok teat a babanak napkozben, mert deszhidratalodik...kezdo anyukakent megijedtem es azert vagyok kivancsi mas hogy oldja meg. Amugy az enyem is szopizik, csak neha ki kell potoljam tappal

Akkor inkabb en is vizzel probalkozom

2010. júl. 10. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nekem is mondták (anyós) a teát, de ott van benne a cukor, minek szoktassam ahhoz? Meg hát a víz a legjobb szomjoltó amúgy is.
2010. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5,5 hós és még csak szopik, nem adtam neki még vizet sem eddig, ha vizet adsz akkor már adhatsz neki cicit is ,inkább szoptasd amilyen gyakran igényli.
2010. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is anyósom "zaklat"hogy adjak neki teát 3,5 hos,de nemfogadja el jó neki az anyatej.megfogadtam nemfogok másra hallgatni,lehet,hogy ő 30 évvel ezelött így csinálta,de én nemfogom a gyerekbe eröltetni!
2010. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!